Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 meczach, próbka testowa dość mała, no ale cóż:

  • Na plus na pewno płynność animacji, gra wygląda o wiele ładniej
  • Może to być uczucie mocno subiektywne, bo jak zawsze w becie gram Barcą, ale gra wydaje się łatwiejsza od poprzednich wersji. Pierwsze trzy wyniki: 4:1 z Leganes, 7:2 z Alaves i 5:1 z Realem, mimo że taktyka w sumie kliknięta jedna z podstawowych
  • Wydaje mi się, że strzały z dystansu trochę zbyt często kończą się golem, w pierwszych dwóch meczach moja drużyna strzeliła aż 7 (na 11) takich bramek
  • Na plus na pewno oceny bramkarzy, WRESZCIE bramkarz może dostać dobrą notę!
  • Na rozegranie piłki też się jakoś przyjemniej patrzy, no ale może to zasługa poprawionych animacji
  • Konferencje prasowe można od razu powierzyć asystentowi
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz od trzech lat odpaliłem grę Legią, co by zobaczyć jak chodzi BETA przed rozpoczęciem karierki na forumku. Aktualnie jestem po +/- dwóch miesiącach gry i na pewno rzuciły mi się w oczy zmiany w bramkarzach, którzy (tak jak kolega @Iwabik wspomniał) nareszcie dostają wysokie noty. Początki miałem trudne, bo w pierwszych trzech meczach strzeliłem tylko jednego gola (0:0 z KR u siebie; 0:0 z Pogonią u siebie; 0:1 z KR na wyjeździe) mimo dominacji we wszystkich trzech spotkaniach. Ekstraklasa mocno przypakowana, Lechia, Piast i my w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy, Cracovia odpadła w trzeciej (1:3 z Arsienałem Tuła w dwumeczu). Ze zmian na plus dla mnie to nowe centrum szkolenia, na minus wizualnie podpisywanie kontraktów i oferty transferowe (pewnie po prostu trzeba się przyzwyczaić). Fajne też są te cele długofalowe, można sobie wytyczyć kierunek budowania swojej drużyny. Do tego parę nowych opcji przy ściąganiu zawodników i oferowaniu nowych umów. Jedyny problem to skuteczność, ale to już raczej wina taktyki niż silnika meczowego :P 

Odnośnik do komentarza

Hmmm ciekawe, dla mnie gra wydaje się zbyt łatwa, mimo grania podstawową taktyką (chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że gra Barcą może być łatwa). Samo centrum rozwoju póki co niezbyt mi przypadło do gustu i na tę chwilę to tylko dodatkowe kliknięcie do drużyny B czy u19. O transferach/kontratakach się nie wypowiem bo gram bez pierwszego okienka i nie dojechałem jeszcze do drugiego. Generalnie mam wrażenie że zmiany są słabe, po przeklinaniu raz przez nowe okienka nie mam specjalnie ochoty do nich wracać.

Co do silnika meczowego to mam mieszane uczucia, ale raczej na plus. Gra wygląda lepiej i przyjemniej się na nią patrzy. Kilka problemów jest (dla mnie strzały z dystansu, obrońcy zbyt często bawią się piłką co kończy się kontrą, w jednym meczu sędzia dał mojemu zawodnikowi za faul w polu karnym czarowna kartkę (karny+czerwona), co chyba jest niezgodne z regułamil), co jest zrozumiałe w becie, ale generalnie chyba na plus, choć jeszcze za wcześnie na ostateczny werdykt. O, jedna mała rzecz - mam wrażenie że zawodnicy częściej reagują na rozmowy motywacyjne.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Po drugim uruchomieniu gry zacina mi się mecz. Początkowo było okej - ustawienia bardzo wysokie. Teraz w miarę znośnie jest na średnich. Czyżby to przez wgranie facepacka i logopacka? Zainstalowałem najnowsze sterowniki karty graficznej, ale nic to nie dało. U Was wszystko działa normalnie?

 

 

EDIT. Wczoraj wypuścili hotfixa. Może to jest przyczyną

 

Odnośnik do komentarza
Chyba nie. Inaczej wygląda, ale w zasadzie to praktycznie to samo co było tylko gdzie indziej. 
 
Z innej beczki - bramkarz przeciwnika po obronieniu 6 sytuacji 100% został wybrany MVP. Przynajmniej jedna pozytywna zmiana
U mnie bramkarz puścił sześć bramek i dostał 7,5..

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.11.2019 o 09:02, jmk napisał:

Podstawową taktyka masz na myśli gotowca z szablonu? No to co się Dziwisz, to są taksy dla nowych, żeby mieli niski próg wejścia, tam nic się nie gryzie, jest dopasowane itp.

No nie do końca, bo role zawodników i ich indywidualne nastawienie też mają duży (jak nie największy) wpływ na "działanie" taktyki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...