Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka strata Raiders :D . Grali może 5 jardów od Goalline GB, Carr postanowił pobiec do linii bocznej i rzucając się dosięgnąć słupka TD. Rzecz w tym, że nie doleciał, a na dodatek zdążył zgubić z ręki piłkę, która przeleciała przez linię TD.

 

W sumie nie wiem co to za przepis, pierwszy raz się z tym spotykam, ale przez te zgubienie piłki przez Carra zaliczono fumble i osiadanie poszło dla GB :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Jaka strata Raiders :D . Grali może 5 jardów od Goalline GB, Carr postanowił pobiec do linii bocznej i rzutem dosięgnąć słupka TD. Rzecz w tym, że nie doleciał, a na dodatek zdążył zgubić z ręki piłkę, która przeleciała przez linię TD.

 

W sumie nie wiem co to za przepis, pierwszy raz się z tym spotykam, ale przez te zgubienie piłki przez Carra zaliczono fumble i osiadanie poszło dla GB :-k 

Fumble w endzone rywala -> touchback :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, me_who napisał:

Miałem klasyczne FFL przed chwila. Vikings i Raiders w endzone, mój Cook nic, Waller od @Meler oczywko TD.

Freeman debil startnął do Donalda i dostał ejecta.


A Aaron Jones "nuuu jestem talented mister roto, max RB2" nakurwia. Jak przegram to znajdę tego Berrego i mu najebię 

Jared Goff chujowy QB na ATL ,nie grajcie... i kolo nakurwia te kolumny, kasuje grube wierszówki a chuja wie o tej grze, albo i mniej. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...