Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, schizzm napisał:

Nationals robią Cardinals to, co Ci zrobili Braves ;)

Elimination game i 7:0 po 1. inningu. 

Jakie to piękne :wub: Co prawda to Cardinals (proponuje zobaczyć World Series z 2011) ale tym razem chyba się nie wywiną. Idę spać z delikatnym poczuciem spokoju.

Ogladalem wcześniej Astros z Yankees i jakby było WS Houston z Waszyngtonem, to starcia starterów zapowiadają się pasjonująco :)  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i dowiezli :). Ponowny dobry mecz Eatona, to on zaczął ten run w 1 inningu i cała serię (z Dodgers zresztą też) gra znakomicie, stałem się jego fanem ;)

 

No dla mnie zapowiada się dobry do oglądania WS. Nationals - ok, wywalili Brewers, ale tez wywalili Brewers ;) i są fajna historia. Astros - oby - za całokształt w tym sezonie. 

No ale przede wszystkim anty Cardinals - wiadomo - i osobiście nie lubię Yankees jak i innych "wielkich" i bogatych w MLB. Także czekam na finały, tym bardziej że prawdopodobnie będę jeszcze na zwolnieniu, to będę mógł je bezstresowo obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

No i dowiezli :). Ponowny dobry mecz Eatona, to on zaczął ten run w 1 inningu i cała serię (z Dodgers zresztą też) gra znakomicie, stałem się jego fanem ;)

 

No dla mnie zapowiada się dobry do oglądania WS. Nationals - ok, wywalili Brewers, ale tez wywalili Brewers ;) i są fajna historia. Astros - oby - za całokształt w tym sezonie.

A Bryce Harper już dawno na wakacjach :) Ciekawe co teraz przebiega przez jego umysł. Tyle lat w Nats i zero sukcesów w postseason, pierwszy rok bez niego i World Series. Pewnie jak by został, to by były nici z tego, bo jego kontrakt byłby finansową kulą u nogi i nie pozwalał na elastyczność w doborze składu.

No super sprawa z Nats, tym bardziej, że kontynuują historię Montreal Expos, będę za nich ściskał kciuki w World Series.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą game six jest zaplanowany na jutro? :-k  Nie dadzą im dnia przerwy na podróż?

W dniu 16.10.2019 o 11:26, me_who napisał:

A Bryce Harper już dawno na wakacjach :) Ciekawe co teraz przebiega przez jego umysł. Tyle lat w Nats i zero sukcesów w postseason, pierwszy rok bez niego i World Series. Pewnie jak by został, to by były nici z tego, bo jego kontrakt byłby finansową kulą u nogi i nie pozwalał na elastyczność w doborze składu.

No super sprawa z Nats, tym bardziej, że kontynuują historię Montreal Expos, będę za nich ściskał kciuki w World Series.

https://www.espn.com/mlb/story/_/id/27872097/bryce-harper-no-jealousy-see-nationals-world-series

 

Odniósł się ;) 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...