Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Gabe napisał:

Sędzia puszcza w meczu Anglia - Tonga akcje na granicy faulu (np przed chwilą Tuilagi ztacklował lądującego Tongijczyka, który ledwie jedną stopę postawił na ziemi). W meczu z Pacific Islanders to nie jest za dobry pomysł :> 

A jak grają Pacific Islanders?

 

a można szarżować w nogi? Wydawało mi się, że przed tą akcją, kiedy było prawie przyłożenie Tongijczyk (tak się nazywa mieszkaniec Tonga?) zaatakował nogi biegnącego Anglika

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Rozumiem, że to co mówią sędziowie to widzowie na trybunach słyszą? Jest to ujednolicone tzn. np w lidze polskiej też tak jest? I są te telewizorki z powtórkami?

Czemu szacun dla Togijczyków za wykop w aut? Co mogli jeszcze zrobić?

 

To już zależy od stadionu. Na mniejszych nie ma (np. na Musgrave Park w Cork jak grał Munster to się nie słyszało w  żaden sposób), a na Thomond Park, czy na Olimpijskim w Londynie można było sobie za parę ojro kupić taki odbiorniczek do słuchania sędziego. To jest ten argument co długo w piłce nożnej podnosili, że VAR będzie tylko u bogatych - no lepszy VAR na stadionach na których się da niż nigdzie :)  Jak były wątpliwości w meczu CRFC to nikt nie pomstował na IRB, że uuu bogaci to majo VAR a my nie :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Czemu szacun dla Togijczyków za wykop w aut? Co mogli jeszcze zrobić?

 

Podejrzewam (bo później już nie oglądałem), że dostali karnego na polu przeciwnika - mogli wybrać teoretycznie łatwe punkty, czyli kop na słupy za trzy punkty. Ale by im to nic nie dało, bo przegrywali znacznie. Więc wybrali kop w aut i walkę o przyłożenie - które też im by nic nie dawało, ale w oczach widzów szacunek za nie odpuszczanie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny touchdown Broncos na Lambeau. Lindsay przepychał się z pierwszego jarda, już wydawało się, że Packers zatrzymają ich 4th&Goal, ale sprawy w swoje ręce (dosłownie) wziął rookie z lini ofensywnej Broncos Dalton Risner, który chwycił w objęcia niemal stacklowanego Lindsaya i wrzucił go z piłką w Endzone ;).

Po chwili McMannus nie trafił PAT-a, kończąc najdłużsżą serię trafionych PATów w lidze. 16:24 dla Packers

 

Jest i wideo:

https://streamable.com/bavyc

;) 

Odnośnik do komentarza

LOL

Jaki wielbłąd Flacco, rzucił w miejsce, gdzie nie było nikogo z jego kolegów (i to chyba w promieniu 10 metrów) tylko dwóch defensorów Packers. INT :lol:

 

eee... sędziowie rzucili flagę, że Offensive holding, a przechwyt był raczej czysty (sędziowie uznali za incomplete), będzie challenge.

 

No, sędziowskie pały, challange wykorzysany dobrze, czysty przechwyt :) 

Odnośnik do komentarza

 Cubs są znowu starymi Cubs. Walka o playoffs i nagle wielki choke: 6 porażek z rzedu u siebie, z czego cztery ostatnie 1 runem z bezpośrednim rywalem do awansu, z czego dwa ostatnie przegrane mimo prowadzenia w 9 inning. To chyba najbardziej wkurwiajaca seria jakiej jestem świadkiem od kiedy interesuje się baseballem.

Odnośnik do komentarza

Komentatorzy błyskotliwie zauważyli, że Walia gra słabiej w drugiej połowie - otóż oni celują w więcej niż trzy mecze  grupowe, więc wygrywając 2+ przyłożenia mi po prostu zwolnili :roll:

Ja rozumiem, że można być stronniczym, jak gra Polska, a tu przechwyt ładny Walii a Kopyt "no szkoda, szkoda..."

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...