Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale np. zorganizowanie jakichś rozgrywek dla nich, żeby mogli np. miesiąc w roku spędzić razem i grać (tak jak wszystkie czołowe reprezentacje). Tylko że brakuje kalendarza i cierpieć by musiało Six Nations albo RC więc World Rugby w życiu na to nie pójdzie. To samo dotyka Samoa, Tonga itp. Jest niby ten PNC ale to drobniaki. 

Od 2015 roku AllBlacks zagrali 47 Testów, Tonga 21 np. No nie da się wypracować schematów w takim czasie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Odpowiedź jest prosta - bo tam nie ma pieniędzy.

 

Zobacz, w Japonii jest żyzna ziemia, a już doszli do wniosku, że nie ma sensu tam na siłę pompować.

I tak jest lepiej, bo 10 Fidżi, Volavola, to przecież właściwie Australijczyk, ale zdecydował się grać w reprezentacji rodziców.

Odnośnik do komentarza

Taka rola większości 12 i 13 ;)

 

3 pkt zdobywa się za kop na bramkę z rzutu karnego - po odgwizdaniu przewinienia na penalty zespół ma trzy opcje: tap and go (czyli po prostu rusza z piłką z miejsca przewinienia), kop w aut i lineout dla niego z tego miejsca, albo kop między słupy - za 3 pkt.

Żeby było inaczej, kop po przyłożeniu (jak teraz Ntamack) jest wart 2 pkt :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem dokładnie o czym myślisz, bo ja mam transmisję opóźnioną ;) , ale wszystkie mniejsze przewinienia, typu podanie do przodu albo upuszczenie piłki do przodu kończą się młynem. A młyn to okazja do przerwy typu napicie się wody, czy pomoc medyczna.

A przewinienia w młynie są czasem również dla mnie tajemnicą ;)

 

Zasadniczo sędzia za każdym razem mówi, za co odgwizdał przewinienie, ale co to komentatorów może interesować ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...