Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Piątek jest TRAGICZNY i nie umie zrobić na boisku nic poza strzeleniem karnego, nawet ja się spodziewałem po nim więcej. Wszystkim tym, którzy oglądali go tylko na powtórkach bramek i bredzili coś o jego wszechstronności czy przydatności dla ekipy Giampaolo mogę tylko odpowiedzieć tak: https://media1.tenor.com/images/01d5e4eedff5f8480f6f405f671d9479/tenor.gif?itemid=4488606

Odnośnik do komentarza

Nie będę się więcej rozwodził, bo to nie miejsce na to, ale aż mnie zaskakuje jak bardzo obnażyła Piątka piłka forsowana przez nowego trenera Milanu. Nie zamierzam trenera bronić, bo na razie zasługuje na krytykę, ale chce grać z przodu kombinacyjnie i oczekuje od napastnika nie tylko wychodzenia do piłek, ale też wyprowadzania na sytuację kolegów. Tymczasem Piątek nie tyle, że nie gra prostopadłych piłek (choć nie gra), nie tyle, że do nich nie dochodzi (choć nie dochodzi), to ma problem z takim elementarzem jak przyjęcie piłki, strzał. On naprawdę wygląda jak piłkarz z ekstraklasy, i to taki z jej dolnych rejonów.

Pewnym fenomenem jest dla mnie to, że ktoś tak niebywale marny był w stanie strzelić tyle goli w zeszłym sezonie i nabrać tak wielu zagranicznych fanów (bo że Was, Polacy, nabrał to ja rozumiem, dla Was lepsze polskie gówno w polu niźli fiołki w Neapolu...).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Gacek jesteś przemądrzały, ale chciałbym Ciebie i Brudasa przeprosić za wcześniej wygłaszane opinie. Mieliście rację co do Piątka i Milanu. 

Zastanawiam się tylko czy można jeszcze coś z niego wyciągnąć przy odpowiednim dla niego ustawieniu i trenerze. W końcu trochę tych bramek jednak zdobył.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grając z "odpowiednim dla Piątka" ustawieniem drużyna byłaby tak czytelna, że nigdzie by nie zajechała. Tak może grać Parma albo Torino, z całym szacunkiem dla tych ekip, a nie drużyna aspirująca do gry w LM. Stąd decyzja o zatrudnieniu Giampaolo zamiast Gattuso (by nie opierać ofensywy na ladze do Piątka), stąd była moja krytyka Piątka w styczniu i stąd moja opinia dziś, że trzeba go wystrzelić tam, gdzie się piłkarsko nadaje (między Cracovią a Empoli) i zainwestować w napastnika wszechstronniejszego - takiego jak Cutrone, którego bez żalu oddali, albo jak Leao, który mi mocno imponuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Gacek jesteś przemądrzały, ale chciałbym Ciebie i Brudasa przeprosić za wcześniej wygłaszane opinie. Mieliście rację co do Piątka i Milanu. 

Zastanawiam się tylko czy można jeszcze coś z niego wyciągnąć przy odpowiednim dla niego ustawieniu i trenerze. W końcu trochę tych bramek jednak zdobył.

 

Może obecny trener potrzebuje czasu. Dzisiaj momentami wyglądało to obiecująco, zwłaszcza w bocznych sektorach boiska, ale ostatnie podania wołały o pomste. Piątek nie jest w formie jak w zeszłym sezonie, gdy każda piłka której dotknął wpadała. Zobaczymy jak będzie gdy tych sytuacji mu będą kreowali więcej, ale wczoraj zawiódł po całości. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

Zobaczymy jak będzie gdy tych sytuacji mu będą kreowali więcej, ale wczoraj zawiódł po całości. 

On miał wczoraj karnego, dwie setki (od Romagnoliego i od Suso), dwie sytuacje bramkowe i szereg sytuacji, w których psuł wysiłki kolegów złym ustawieniem.

Argument o tym, że koledzy mu powinni kreować więcej sytuacji, odpadł. Choć on nigdy nie był tak naprawdę skuteczny, bo do kreowania sytuacji trzeba nie tylko podania, ale też wyjścia do niego, ustawienia się, w czym Piątek niesamowicie kuleje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...