Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Brudinho napisał:

Barcelona - Atletico czas start a ja na wstępie chcialbym tylko napisać Valverde wypierdalaj 

Brudi, czy to nie jakaś obsesja, przecież to tylko jeden człowiek, jak możesz tylko jego obwiniać za wyniki?

:kekeke:

  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

na razie fajnie się to ogląda :> Messi był w ogóle przy piłce?

 

ps. wiem, że on raz jej dotknie i będzie pozamiatane, ale cóż, to silniejsze

Nie no w Barcelonie bez zmian. Wystarczy wyłączyć Messiego i przypadkowo nie sfaulowac nikogo i easy win ;( Valverde jak nikt potrafi zepsuć kazdego zawodnika ktorego dostanie. Nie podejmie ryzyka. To jebany parodysta. Co zreszta pokazuja pierwsze minuty. Zlekniona Barcelona nie potrafi wyjsc spod pressingu Atletico....

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Nie no w Barcelonie bez zmian. Wystarczy wyłączyć Messiego i przypadkowo nie sfaulowac nikogo i easy win ;( Valverde jak nikt potrafi zepsuć kazdego zawodnika ktorego dostanie. Nie podejmie ryzyka. To jebany parodysta. Co zreszta pokazuja pierwsze minuty. Zlekniona Barcelona nie potrafi wyjsc spod pressingu Atletico....

no to dlatego napisałem, że Messi na razie niewidoczny. na razie.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gacek napisał:
54 minuty temu, Brudinho napisał:

Barcelona - Atletico czas start a ja na wstępie chcialbym tylko napisać Valverde wypierdalaj 

Brudi, czy to nie jakaś obsesja, przecież to tylko jeden człowiek, jak możesz tylko jego obwiniać za wyniki?

:kekeke:

ej, no ale akurat w przypadku Barcelony Valverde naprawdę jest problemem :-k i w tym przypadku ten jeden człowiek ma wpływ na wszystkich tych 11, co biegają po boisku. 

 

więc... co to za porównanie z Piątkiem? 

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...