Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pulek napisał:

życzyłbym sobie 4:2 dla Atleti, ale pewnie się skończy jakimś burym 1:0 dla Barcy :/ 

 

Godzinę temu, Pulek napisał:

na razie fajnie się to ogląda :> Messi był w ogóle przy piłce?

 

ps. wiem, że on raz jej dotknie i będzie pozamiatane, ale cóż, to silniejsze

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Brudinho napisał:

Lewy jak pociagnie Bayern dalej niż faza grupowa LM to sam mu polece dac złota piłkę. 

 

No właśnie, niech ten Bayern dojdzie chociaż do finału. Naprawdę, osiągi w fazie eliminacyjnej LM, Euro tak na chłodno to za bardzo nie predestynują zawodnika do najwyższych laurów. Liga niemiecka też tuż za topem obecnie. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ajerkoniak napisał:

No jeśli liczyć, że CR i Messi dostają miejsce z urzędu i trio + VVD z Poolu zasługiwali to mimo wszystko Lewy powinien być przed Mbappe, zwłaszcza że liga mocniejsza.

Tu akurat się zgadzam, ja jedynie jestem sceptyczny wobec tego lamentu, że Lewego nie ma w pierwszej trójce. Od Mbappe lepszy. Miejsce 5-6 imho. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Na upartego mógłby być wyżej niż Alisson, bo IMO jego wpływ z całości Poolu był najmniejszy na sukces (choć też oczywiście spory), ale to kosmetyczne różnice.

No jasne, zdecydowanie ważniejszy dla LFC jest Firmino (trochę niedoceniany :( ), dla mnie jest obecnie kimś ważniejszym niż Salah, człowiek nr 3 na Anfield. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Brudinho napisał:

Lewy jak pociagnie Bayern dalej niż faza grupowa LM to sam mu polece dac złota piłkę. 

Messi dużo więcej niż Lewy nie zrobił w ostatnim roku. Przegrana LM, przegrana CA (chociaż nie śledziłem nie wiem czy to było w tym czy wcześniej), przegrany finał CdR. Wygrana liga przeciw Realowi, który kopał się po czole cały rok.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...