Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

To jak strzeliliśmy trzy bramki to tak powinna wyglądać gra ofensywna CAŁY KURWA CZAS. Dużo ruchu bez piłki, wbieganie w pole karne wielu zawodników, kombinowanie z klepy i wykorzystanie tego, że 80% drużyny jest niesamowicie szybka. A nie jak się obudzimy po gównianych błędach i graniu na luzaka z BENIAMINKIEM KURŁA. Dalej to nie zmienia niczego, Ole nie miał planu na ten mecz, żadnego, nie wierzę w to. I mam wątpliwości czy wie co chce realizować bo początek drugiej połowy dalej wyglądał jak gówno. Może warto już zainteresować się Maurycym zanim Bayern się połapie, że jest wolny :roll:

5 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Co Ty się tak spinasz Ajer? Wyluzuj :D

 

Nie chce mi się komentować Twoich postów z których nic nie rozumiem gościu, sorry.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Pulek napisał:

"To najlepsze 45 minut meczu Realu od 3 lat" - powiedziałem do Żony, a 15 sekund później Kurtła wyjebał z czerwoną kartką. Cudownie.

 

Spoko Var wrócił akcje ;) Real przebudził się z letargu. Wymiana pozycji miodzio, każda 2 piłka ich. Tylko ta masa tzw. Pulkowo-Guardiolowych chamskich fauli za które nic nie ma, no ale to urok wysokiego pressingu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Spoko Var wrócił akcje ;) Real przebudził się z letargu. Wymiana pozycji miodzio, każda 2 piłka ich. Tylko ta masa tzw. Pulkowo-Guardiolowych chamskich fauli za które nic nie ma, no ale to urok wysokiego pressingu. 

A było ten faul? Czy Uefa Madrid? ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Tylko ta masa tzw. Pulkowo-Guardiolowych chamskich fauli za które nic nie ma, no ale to urok wysokiego pressingu. 

Naprawdę mogłem nie dokładnie oglądać, bo trochę na laptopie patrzyłem, a później dopiero na tv, ale... naprawdę? nie zwróciłem uwagi na to za bardzo, ciekawe :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

A było ten faul? Czy Uefa Madrid? ;)

 

Był, był. 

1 minutę temu, Pulek napisał:

Naprawdę mogłem nie dokładnie oglądać, bo trochę na laptopie patrzyłem, a później dopiero na tv, ale... naprawdę? nie zwróciłem uwagi na to za bardzo, ciekawe :-k 

 

Casemiro ma już 3 faule w tym 1 dosyć chamski przez nogi przeciwnika. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...