Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jasonx napisał:

ewidentnie reka to niestety(?) nie ewidentny karny. Nie wypowiem sie, czy tu powinien byc, za duzo jest tych interpretacji.

 

Powiększał powierzchnie ciała by sięgnąć piłki i powinien być karny, tyle.

 

Za łatwo to Liverpoolowi idzie, City nie wykorzystało swoich szans, a Pool niszczy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

Powiększał powierzchnie ciała by sięgnąć piłki i powinien być karny, tyle.

 

Z jakiegos powodu na VARze uznali inaczej.

Rozumiem, ze wg przepisow powiekszenie obrysu = karny? Pytam bez zlosliwosci, ja nie ogarniam kiedy reka to karny a kiedy nie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

Żałosne jest, że sędziowie w najlepszej lidze świata nie ogarniają VAR-u.

 

Myślisz, że to wina nieogarniania VARu? Myślę, że to bardziej kwestia interpretacji sędziego.

Jeśli oczywiście mówimy o tej ręce w polu karnym.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Łonio napisał:

Myślisz, że to wina nieogarniania VARu? Myślę, że to bardziej kwestia interpretacji sędziego.

Jeśli oczywiście mówimy o tej ręce w polu karnym.

To chyba nie pierwszy taki przypadek, że jakaś niezrozumiała decyzja pomimo VAR. Stad moje przypuszczenie. A spalonego nie było przy drugiej bramce?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

To chyba nie pierwszy taki przypadek, że jakaś niezrozumiała decyzja pomimo VAR. Stad moje przypuszczenie. A spalonego nie było przy drugiej bramce?

Ale na powtórkach widać ewidentnie rękę, więc ja podejrzewam, że to kwestia decyzji sędziego na VARze, że nie podyktowano karnego. Bo jak kojarzę, w Anglii decyzja sędziego VAR jest wiążąca i główny nie lata do monitora.

Drugą bramkę widziałem jedynie w ostatnim fragmencie, gdy Salah już strzelał, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Interpretacja była taka (za Sky), że jego ramię nie było w nienaturalnej pozycji xD

no dobra, ale czy to jest wyznacznik do podyktownia karnego? Bo to co piszesz jest oczywiste i nie potrzeba do tego VARu bo to by Steve Wonder ogarnal. Ja po prostu chcialbyn wiedziec, czy wg przepisow to jest karny czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...