Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Brudinho napisał:

Biorąc pod uwage wynik zlagodze troche ton "Valverde idz sobie i rozwal sobie ten glupi ryj"

Ja tu czegoś nie ogarniam. Wiem, że to Barcelona i są pewne wymagania, ale co więcej może zrobić Valverde poza wygrywaniem meczów? Przed Levante miał 6 zwycięstw z rzędu. Co można zrobić lepiej? 

 

Silva wygrywając mecz też sobie zawsze kupuje trochę czasu i zamyka mi mordę. Nie mogę oczekiwać niczego poza 3 punktami.

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Ja tu czegoś nie ogarniam. Wiem, że to Barcelona i są pewne wymagania, ale co więcej może zrobić Valverde poza wygrywaniem meczów? Przed Levante miał 6 zwycięstw z rzędu. Co można zrobić lepiej? 

 

 

Zacząć wykorzystywać potencjał zawodników, bo każdy kogo dostaje wygląda jak amator (Gomes, Griezzman, Denis Suarez, Dembele) a jak piłkarz w 1 na 10 spotkań. 6 zwycięstw do których trzeba zaliczyć mecz ze Slavią Praga, wygrany na totalnym farcie. To jest też koleś, który ma 2 spektakularne wtopy w LM w 2 poprzednich sezonach, przegrany finał Pucharu Króla. Nieudacznik. Człowiek z małego klubu, który nigdy z niego nie wyjdzie. Pomijam fatalny man management, który sprawia, że klub wydaje 30 mln na lewego obrońce (Firpo) po czym ten obrońca nie ma szans na grę  - w jego miejsce wchodzi nominalny prawy obrońca Semedo. Sergi Roberto miał grać więcej w pomocy, ale gra na prawym obrońcy, bo po co dawać szanse Waque. Trzymanie się kurczowo Rakitica i Busquetsa, którzy najlepsze mają za sobą i przynoszą więcej szkody. Oddawanie dominacji przeciwnikowi w niektórych fragmentach meczu (obrona wyniku, wybijanie na pałe i tracenie drugich piłek). Valverde nie dorósł do kierowania tak dużym klubem, bo o odwadze jedynie czytał w poradnikach. Totalnie zabija kreatywność zawodników a w pewnych momentach meczu zaczyna to wyglądać jak "stara dobra Barcelona bez pomysłu" czyli podaj do Messiego on coś jebnie. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...