Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hajd napisał:

 beka w chuj z takiego grania, z ktorego nic nie wynika

 

Teraz nie wynika, ale przy innej okazji ktoś mu się pokaże do dogrania i będzie brama. Bez przesady, zagranie jak każde inne, tylko to bardziej widowiskowe. Można by było hejtować, jakby na koniec stracił tę piłkę albo się na niej wyjebał ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Co tam się zadziało na koniec spotkania Barcy, że wygrywając 4-0 dwóch wyleciało z czerwonymi kartkami? :lol: 

 

Matteo Chaos sypał kartkami jak mm'sami :keke: Wpierw dał czerwoną za faul debiutantowi, czy był faul to też ciężko powiedzieć. Ale jeśli gwizdnął to musiał dać czerwoną, bo byłoby to sam na sam...... Następnie z pretensjami podszedł Dembele i dostał czerwoną. Sporo kartek za pyskówki. Chaos w jego najlepszym wydaniu. 

Odnośnik do komentarza

Ogladalem te sytuacje podczas transmisji i wydawało mi się, ze Dembele rozkładając ręce wytracił sędziemu kajet z ręki. Ale może mi się tylko wydawało. Natomiast kartka dla Araujo to bzdura, ale dopiero nie skorzystanie z VAR to kryminał i imo podpada pod odsunięcie sędziego od gwizdania i wysłanie na kurs VAR.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Ogladalem te sytuacje podczas transmisji i wydawało mi się, ze Dembele rozkładając ręce wytracił sędziemu kajet z ręki. Ale może mi się tylko wydawało. Natomiast kartka dla Araujo to bzdura, ale dopiero nie skorzystanie z VAR to kryminał i imo podpada pod odsunięcie sędziego od gwizdania i wysłanie na kurs VAR.

 

Sędzia się z tego wybroni. Araujo łapał przeciwnika za koszulkę. Przeciwnik wywalił się 5 metrów później dokładając od siebie, ale kontakt był. Więc hiszpańscy sędziowie nadal najlepsi na świecie szach-mat

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...