Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam kilka powtórek i chyba wydymano po VAR Raków. Mam wrażenie, że piłka odbiła się od kolana zawodnika, a nie od ręki. Z żadnej kamery nie widzę ewidentnego uderzenia piłki w rękę.

 

Ok, po meczu sam zawodnik przyznaje, że piłka uderzyła w rękę.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Łonio napisał:

Oglądam kilka powtórek i chyba wydymano po VAR Raków. Mam wrażenie, że piłka odbiła się od kolana zawodnika, a nie od ręki. Z żadnej kamery nie widzę ewidentnego uderzenia piłki w rękę.

 

Ok, po meczu sam zawodnik przyznaje, że piłka uderzyła w rękę.

Według tych powtórek ktore ja widziałem to wygladalo tak ze po obronie bramkarza zawodnik Piasta oberwal w rękę i dopiero później zdarzyła się ręką obrońcy. No i Jędrzejczyk w meczu z Plockiem tez dostał w rękę i nie było nic. Koszmar z tymi rekami jakiś.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

Przecież dla mnie tam był wyblok na bramkarzu i bramka nie powinna zostać uznana 

Obaj z ladem macie trochę racji - z jednej strony obrońca faulował, z drugiej to liga angielska, którą ja i wielu innych ceni za to, że jest w niej walka. Nie byłoby tej dyskusji gdyby Everton coś strzelił wcześniej, a wygląda to naprawdę słabo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Obaj z ladem macie trochę racji - z jednej strony obrońca faulował, z drugiej to liga angielska, którą ja i wielu innych ceni za to, że jest w niej walka. Nie byłoby tej dyskusji gdyby Everton coś strzelił wcześniej, a wygląda to naprawdę słabo.

Jednonto faul na bramkarzu w momencie walki o pilke i tu by była zgoda. Ale przeciwnik był zainteresowany tylko i wyłącznie tym żeby zepchnąć Pickforda

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...