Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Czy w tym sezonie VAR w bundeslidze nadal na tych samych chujowych zasadach jak rok temu?

btw. ja myślałem, że przy golu na 2:1 był spalony 

A nie wiem jak ten VAR działa tam :-k 

 

Kurde odpaliłem Barcelonę. Nie podobają mi się te koszulki

Odnośnik do komentarza

Korzystając z okazji, że sezon w pełni, to wspomnę tylko, że

 

 

VALVERDE WYPIERDALAJ :keke: Ja pierdole pomijam, że Griezzman grając w Atletico napierdala w pressingu a ten go chowa......a dodatkowo problem zeszłego sezonu, ktoś zakłada pressing i zespołu nie ma....

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że Bayern od pewnego czasu ma problem jak Arsenal. Przeciwnicy grają z nimi ostro, a nie ma żadnego zabijaki, który by im oddał, żeby tamci się bali. Po drugie, pięćsetna wrzutka do samotnego Lewandowskiego nie zadziała. A grają jak ja w FIFĘ, rajd bokiem, wrzutka, gówno.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wwosik napisał:

Mam wrażenie, że Bayern od pewnego czasu ma problem jak Arsenal. Przeciwnicy grają z nimi ostro, a nie ma żadnego zabijaki, który by im oddał, żeby tamci się bali. Po drugie, pięćsetna wrzutka do samotnego Lewandowskiego nie zadziała. A grają jak ja w FIFĘ, rajd bokiem, wrzutka, gówno.

A koniec końców sa pretensje do Lewego właśnie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Korzystając z okazji, że sezon w pełni, to wspomnę tylko, że

 

 

VALVERDE WYPIERDALAJ :keke: Ja pierdole pomijam, że Griezzman grając w Atletico napierdala w pressingu a ten go chowa......a dodatkowo problem zeszłego sezonu, ktoś zakłada pressing i zespołu nie ma....

 

Podsumowując to cudowna sprawa mieć trenera, który mentalnie jest w zespołach pokroju Getafe, Las Palmas czy innej chujni, której gra polega na wypierdalaniu piłek w chuj....Przegrywanie pressingu na swojej połowie, przegrywanie drugich piłek. Na jego obrone dodam tylko jakiś kosmiczny brak szczęścia w obramowaniach. Dzisiaj dwa :/ 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...