Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Brudinho napisał:

BATE miało w tym dwumeczu 25 dobrych minut :keke: 

liczy się to co w sieci. Takie teraz będzie pierdolenie, że mieliśmy przewagę w dwumeczu. No ale głowa chyba jednak nie w tym miejscu, skoro po manianie Placha już było widać, że ten mecz mentalnie przegrali.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

liczy się to co w sieci. Takie teraz będzie pierdolenie, że mieliśmy przewagę w dwumeczu. No ale głowa chyba jednak nie w tym miejscu, skoro po manianie Placha już było widać, że ten mecz mentalnie przegrali.

 

No tak, nikt nie zabraniał im strzelać bramek, ale żal jest ogromny. 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co jest najgorsze? Że mnie już to wali. Jeszcze jakiś czas temu przezywalem każda taka porażkę polskiej drużyny. Teraz po prostu pisze do Micha na whatsappie "Ja pierdole" i przełączam na inny kanał, zapominając o całej sprawie. Występy polskich drużyn w Europie tylko pokazuja jak beznadziejna mamy ligę. I tylko się dziwię ludziom, że wciąż sa jacyś chętni na oglądanie takiego marnego towaru. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

To prawidłowa postawa. Ja się łudziłem, emocjonowałem. Piast zyskał moja sympatię w końcówce ubiegłego sezonu. Ale to nie ma sensu. Na teraz mam postanowienie, że już raczej żadnego meczu polskiej drużyny w pucharach nie będę oglądał. Ligi też nie ma sensu. Leżenie i patrzenie w sufit jest bardziej pożyteczne.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...