Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, me_who napisał:

Nic zasadniczo. Są trzy grupy, wychodzą zwycięzcy i najlepszy z drugiego miejsca. Więc ten remis tylko przedłużyłby szanse Polaków.

Problemem jest grupa C, bo tam Rumunia i Francja mają po 6 punktów i niemal na pewno zagrają na remis.

a jesli nie to Francja by musiala wygrac 5ma albo Rumunia 2ma. Na 99% z C bedzie dwoch w polfinale

Odnośnik do komentarza

To co, na Igrzyskach kibicujemy siatkarzo? :D 

 

- Prasa hiszpańska pisała, że łatwo was pokonają trzema bramkami

- No, dobrze, że to widzieliśmy, to nas jeszcze bardziej podbudowało

[z offu]

Hiszpanie chyba nie wiedzą, że za grają z zespołem, który ma 6 punktów i prowadzi w grupie

 

Szkoda, że oglądałem to całe przedmeczowe mambo-jambo :( 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

To co, na Igrzyskach kibicujemy siatkarzo? :D 

 

- Prasa hiszpańska pisała, że łatwo was pokonają trzema bramkami

- No, dobrze, że to widzieliśmy, to nas jeszcze bardziej podbudowało

[z offu]

Hiszpanie chyba nie wiedzą, że za grają z zespołem, który ma 6 punktów i prowadzi w grupie

 

Szkoda, że oglądałem to całe przedmeczowe mambo-jambo :( 

jaki jest kurs, ze w przerwie ktos wyciagnie Wisła-Saragossa? ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Chłopaki bardzo ambitnie grali w pierwszycj dwóch meczach, ale dzisiaj oprócz różnicy klas widać też ogromną dysproporcję w przygotowaniu motorycznym. Nasi nie są gotowi na 3 mecze co 3 dni.

Gramy z kadrą, gdzie jest Oyarzabal, Ceballos, Ruiz, Zubeldia czy Vallejo, to się nie mogło udać. To nie jest ten sam poziom grania w piłkę.

Ja i tak uważam, że nasi mają udany turniej, 6 punktów po dwóch meczach, to dorosła kadra może tylko marzyć. Niestety warunki awansu są mordercze :( 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, me_who said:

Gramy z kadrą, gdzie jest Oyarzabal, Ceballos, Ruiz, Zubeldia czy Vallejo, to się nie mogło udać. To nie jest ten sam poziom grania w piłkę.

Ja i tak uważam, że nasi mają udany turniej, 6 punktów po dwóch meczach, to dorosła kadra może tylko marzyć. Niestety warunki awansu są mordercze :( 

 

Dokładnie. Tylko jakby nasi dali radę biegać tak samo jak w meczu z Włochami, to byłaby szansa na lepszy wynik. Niestety na oko już po 15-20 minutach oddychali rękawami, co jest w sumie zrozumiałe. Chyba żaden z tych chłopaków nie grywa co 3 dni.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, me_who napisał:

Gramy z kadrą, gdzie jest Oyarzabal, Ceballos, Ruiz, Zubeldia czy Vallejo, to się nie mogło udać. To nie jest ten sam poziom grania w piłkę.

Z lepszymi Włochami się udało, ale szczęście musiało się wyczerpać

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...