Skocz do zawartości

Sportgemeinde Eintracht


Tirexowy

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

224f52d5a8d00acba68e0e30f7148d02.png

 

Skład:

 

Bramkarze

Na samym starcie w klubie znajduje się 4 bramkarzy. Zazwyczaj korzystam z maksymalnie trzech dlatego wydaje mi się, że pozbędę się jednego z nich. Pierwszym moim wyborem najprawdopodobniej zostanie Trapp, który jest wypożyczony do naszego klubu. Drugim wyborem raczej będzie Duńczyk a trzecim Wiedwald. Zimmermann raczej prędko pożegna się z klubem, zdecydowanie odstaje on od drużyny. Jeżeli nikt się po niego nie zgłosi to zostanie zesłany do rezerw albo wypożyczony.

 

Obrońcy

Obrona wydaje się solidna jak na taki klub. Pierwszymi wyborami w środku raczej będzie Russ i Abraham. Bardzo mnie niestety martwi  to ile mamy narodowości w klubie. Na lewej obronie raczej będzie bez zaskoczeń, Jetro Willems będzie raczej obrońcą na którego będę stawiał, zaraz za nim na tej pozycji znajdzie się Izraelczyk - Tawatha. O pozycje na prawej obronie zdecydowanie będzie walka pomiędzy da Costa oraz Chandlerem, choć nie ukrywam, że przychylniej raczej patrzę na wystawianie tam da Costy ze względu na to, że jest pochodzenia niemieckiego. Nie wykluczam tutaj sprzedania jednego z nich i znalezienie perspektywicznej osoby, która mogłaby się ogrywać u boku jednego z nich.

 

Pomocnicy

Zaczynając od pozycji środkowych pomocników to zdecydowanie mogę powiedzieć, że będzie tutaj trzech zawodników, którzy będą się wymieniać. Mianowicie będą to; Guzman, Fernandes oraz Stendera. Nieco wyżej na pozycji ofensywnego pomocnika raczej nie będzie wielkiej rotacji, jedynie nadaje się tam do grania Geraldes, który jest zarówno najlepszym zawodnikiem na tą pozycje jak i najbardziej perspektywicznym pomocnikiem w naszej drużynie. Czasami na jego pozycji może zagra Stendera, lecz zapewne poszukam jakiegoś zmiennika na pozycję ofensywnego pomocnika. Przechodzimy do skrzydeł. Na lewej stronie będzie ponownie walka między dwoma zawodnikami, mianowicie walczyć będzie Rebic z Fillip Kostic. Nie ukrywam, że bardziej widzę w pierwszym składzie Ante, lecz tutaj wszystko może się wyjaśnić w meczach towarzyskich. Na drugiej stronie nie ma takiego problemu, Muller zamie miejsce w pierwszym składzie i jak będzie potrzeba to Kostic zagra w jego miejsce.

 

Napastnicy

Napastników mamy sporo, lecz nie ma co ukrywać, będę raczej korzystał z usług trzech z nich. Pierwszym naturalnym wyborem będzie Haller, którego zmiennikiem zostanie Luka Jovic ze względu na swój niesamowity potencjał. Zaraz za nimi w hierarchii jest Hrgota. Tutaj raczej nie będzie co zmieniać, atak mamy dość dobry.

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2017

 

Transfery do klubu:

Özkan Yildirim [Niemcy, 24l, OP(Ś)] <= Wolny transfer

Sebastian Szymański [Polska, 18l, OP(LŚ)] <= Legia Warszawa, wypożyczenie z opcją wykupu.

 

Pierwszym moim ruchem transferowym było zakupienie Ozkana, zakupiłem go tylko dlatego, że wiedziałem, że z klubem pożegna się Fabian, który dostał dobrą ofertę wypożyczenia do Schalke, sam gracz powiedział mi w rozmowie, że chce tam odejść na wypożyczenie i po sezonie wrócić do Frankfurtu. Raczej Niemca nie sprowadziłem z myślą o nawet ławce, po prostu chcę pogłębić skład. Drugim i raczej ostatnim transferem do klubu został młody Polak - Sebastian Szymański, któremu muszę opłacać 50% pensji oraz po sezonie mogę go odkupić za 3,5mln. Zapewne tak się stanie, taki talent za takie pieniądze to grzech nie skorzystać.

 

Sparinigi:

03/07/2017, Eintracht Frankfurt 2:1 Hoffenheim (Muller, Fabian - Hubner)

08/07/2017, Trier 0:4 Eintracht Frankfurt (Geraldes, Jovic x2, Fernandes)

17/07/2017, FSV Frankfurt 0:5 Eintracht Frankfurt (Haller x3, Kostic, Hrgota)

22/07/2017 Eintracht Frankfurt 3:2 Getafe (Jovic, Guzman, Muller - Molina, Shibasaki)

29/07/2017 Eintracht Frankfurt 4:2 Real Zaragoza (Guzman, Muller, Szymański, Haller)

 

Przygotowania do sezonu zaczęliśmy z wyżej notowanym od nas przeciwnikiem a mianowicie Hoffenheim. Spodziewałem się, że będzie trudno i się nie myliłem, szybka nasza bramka w 20 minucie ich odpowiedź w 22 i do końca meczu flaki z olejem, mecz moglibyśmy wygrać gdyby nie to, że Jovic zmarnował trzy setki. Zszedł w minucie 80 z oceną 6.2, w jego miejsce wszedł Haller, który przy pierwszej akcji dał się wyczyścić, lecz piłka fartownie trafiła pod nogi Fabiana a ten pomimo obecności wokół niego 5 zawodników przylutował w okienko. Bramka stadiony świata, ale niestety to tylko towarzyski. W następnym meczu mierzyliśmy się z Trier, szczerze nie wiedziałem co to za klub, liczyłem na wynik w okolicach 5:0, no prawie wyszło, udało się wbić cztery. Pomimo słabej gry w poprzednim meczu szansę dostał Jovic, oczywiście zagrał tylko 45 minut, w tym czasie udało mu się zdobyć dwa gole.W następnym meczu walczyliśmy z lokalnym FSV Frankfurt, łatwa wygrana 5:0, 90 minut zagrał Haller, który zdobył hattricka, bardzo dobry mecz z strony Hallera. Następny mecz to ciężka przeprawa z drużyną z Hiszpanii. Wynik otworzył Jovic, który szybko, bo w 30 minucie został zmieniony na Hallera, w 45 minucie wszedł do gry Szymański, który finalnie w 89 minucie stracił piłkę i nasza drużyna straciła gola na 3:2. Ostatni mecz w lipcu zagraliśmy z Realem Zaragoza, od pierwszej minuty szansę dostał Haller oraz Szymański, obydwoje doskonale się spisali strzelając po bramce. Walka o miejsce na napadzie nabiera tempa, a ja mam coraz większy ból głowy.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2017

 

Transfery z klubu:

Makoto Hasebe [Japonia, 33l, O(Ś), DP] => Shandong Luneng Taishan F.C, 2,4mln€

 

Odszedł Hasebe, który był stary i raczej nie mieścił się w moje plany co do zespołu. Pomimo jego wieku udało mi się wynegocjować za niego prawie 2,5mln.

 

Sparingi:

03/08/2017, US Catanzaro 0:4 Eintracht Frankfurt (Jovic x3, Russ)

09/08/2017, Alto Adige 1:3 Eintracht Frankfurt (Procopio - Fernandes, Hrgota x2)

 

Miesiąc sierpień zaczęliśmy od meczów sparingowych, w którzych wykorzystałem dwie taktyki. W pierwszej chciałem pogodzić dwóch napastników, Jovicia oraz Hallera wychodząc taktyką 4-4-2. Wyszło świetnie, napastnicy doskonale się uzupełniali a ich współpraca doprowadziła do hat tricka Jovicia. Pod koniec meczu bramkę dobijającą zdobył Russ, który jest dla mnie wielkim rozczarowaniem przygotowań. W drugim meczu postawiłem na coś szalonego. 5-2-3, tak prezentuje się taktyka jaką wyszliśmy. Wyszło także dobrze, ale już trochę słabiej. Dwie bramki Hrgoty który wystąpił z Hallerem i Joviciem.

 

DFB Pokal:

1 runda, 13/08/2017, Eintracht Frankfurt d5:3 Jahn Regensburg (Haller x2, Jovic, Hrgota x2 - Geipl, Lais, George)

 

Horror. Tak można nazwać ten mecz. Zaczęliśmy z taktyką 4-4-2. Wszystko działało świetnie, strzał za strzałem na bramkę przeciwników, nie dało to niestety skutku. W 20 minucie po dwóch strzałach rywali przegrywamy 2:0. Byliśmy kompletnie bezradni, dlatego w 45 minucie rzuciłem wszystko na jedną kartę. Do Hallera i Jovicia wrzucam Hrgote zmieniając taktykę na 5-2-3. Ustawiona szarża i do przodu. Do 90 minuty było 3:3 co dało nam dogrywkę, w dogrywce pomimo kondycji niektórych na poziomie 50% kazałem im zwiększyć tempo rozgrywki i docisnąć mocniej. W efekcie gol Jovicia i Hrgoty, dało nam to zwycięstwo po brutalnej walce.

 

Bundesliga:

[1/34] 18/08/2017, Koln 4:4 Eintracht Frankfurt (Brekalo x2, Cordoba x2 - Haller x2, Muller, Jovic)

[2/34] 26/08/2017, Eintracht Frankfurt 5:2 Mainz 05 (Haller x2, Jovic, Guzman, Kostic - Oztunali, Donati)

 

Pierwszy mecz to istna wojna, lecz ponownie zlekceważyliśmy przeciwnika jak w przypadku pucharu. Wyszliśmy taktyką 4-4-2, która okazała się bardziej skuteczna od 4-3-3. Szybko wychodzimy na prowadzenie, w 10 minucie prowadzimy 2:0 za sprawą dwóch goli Hallera. Szybko odrabia Koln za sprawą dwóch goli Brekalo i do przerwy cisza. Po przerwie tracimy szybkie dwa gole tym razem strzelcem obydwu Cordoba. Kazałem się naszym zawodnikom rzucić do ataku. W skutek moich zmian taktycznych bramkę zdobył Muller i Jovic. Mecz kończymy z remisem, lecz zdecydowanie ten mecz został meczem kolejki. Do drugiego meczu podchodziliśmy już ostrożniej, w końcu kontuzję wyleczył Ante Rebic. Taktyka pozostała bez zmian. Pięknie się rozprawiliśmy z przeciwnikami, wygraliśmy 5:2. Kapitalny występ ponownie Hallera i Jovicia którzy do 45 minuty dali nam prowadzenie 3:2. W drugiej połowie strzelał już tylko Eintracht. Bramka rezerwowych - Guzmana i Kosticia dały nam pierwsze trzy punkty w tym sezonie.

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2017

 

Bundesliga:

 

[3/34], 10/09/2017, Eintracht Frankfurt 4:0 Borussia Mönchengladbach (Haller, Muller x2, Jovic)

[4/34], 15/09/2017, Augsburg 2:4 Eintracht Frankfurt (Teigl, Hahn - Hrgota x4)

[5/34], 19/09/2017, Hamburger SV 1:2 Eintracht Frankfurt (Lacroix - Rebic, Hrgota)

[6/34], 23/09/2017, Eintracht Frankfurt 2:0 Borussia Dortmund (Jovic, Hrgota)

[7/34], 30/09/2017 Wolfsburg 3:3 Eintracht Frankfurt (Ginczek, Tisserand, Malli - Jovic, Abraham, Hrgota)

 

Wrzesień to zdecydowanie miesiąc objawień. Ten kapitalny w naszym wykonaniu miesiąc rozpoczęliśmy od dwóch potężnych informacji. Mianowicie najpierw zdecydowałem się przedłużyć wypożyczenie Luki Jovicia do końca następnego sezonu z opcją wykupu za 15 milionów. Zaś po paru dniach udało mi się zakupić Fiete Arpa za 6mln (+20 w ratach). Kwota duża, ale miejmy nadzieje, że przełoży się to na jego wyniki po pierwszym stycznia. Pierwszy mecz graliśmy z zdecydowanie lepszą drużyną od nas. Ku uciesze naszych kibiców udało nam się gładko rozprawić z przeciwnikami strzelając 4 bramki. Kapitalna praca naszych napastników. I mamy trzeci mecz z rzędu, w którym zdobywamy cztery bramki. W drugim meczu pokusiłem się o sporo zmian. W pierwszym składzie wyszedł Hrgota na prawym skrzydle i na środku wyszedł Sebastian Szymański. Oboje zdecydowanie skradli show. Każda akcja przechodziła przez naszego polaka, a kończona była przez Hrgote, który w meczy zdobył aż 4 bramki. Szymański skończył mecz z piękną asystą z rzutu wolnego. W następnym meczu Szymański z Hrgotą dostali ponownie szansę i ponownie obydwoje kończą mecz w dobrym stylu, asysta Szymańskiego i bramka Hrgoty. Niestety po meczu kontuzji nabawił się Szymański i wykluczyło go to z meczu z Borussią gdzie miał wystąpić. Mecz z Borussią to była niewiadoma, sezon drużyna z Dortmundu zaczęła słabo, lecz nadal jest to silna paka i można było się spodziewać po nich wszystkiego. Na szczęście Hrgota jak i Jovic ponownie pokazali się z bardzo dobrej strony i dali nam wygraną. Ostatni mecz to zacięta walka, wielkie brawa należą się Joviciowi oraz Hrgocie. Przegrywaliśmy 2:0, szybko odrobiliśmy za sprawą Jovicia i Abrahama na 2:2. W 87 minucie straciliśmy bramkę na 3:2 i w tym momencie Jović skradł totalnie moje serce. Od razu po rozpoczęciu gry straciliśmy piłkę, nie przejął się tym nasz napastnik, który szybko powalczył o piłkę i zagrał na wolne pole do Hrgoty, który jak zwykle się nie mylił.

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...