Skocz do zawartości

Wybory do Parlamentu Europejskiego - forumowy sondaż i dyskusja


krzysfiol

Na jaki komitet oddasz głos w zbliżających się wyborach?  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gacek napisał:

No dobrze, ale to nie ma nic wspólnego z konserwatywnymi poglądami, tylko indywidualnym przekonaniem o tym, że kilkumiesięczne występowanie w organach kierowniczych zdychającej partii w 1989 r. (objawiające się pomaganiem Rakowskiemu, co jest w oczach demokraty chyba najszlachetniejszym z tego, co działacz PZPR mógł oficjalnie robić od 1945 r.), a także wcześniejsze działanie w takich centrach polskiej polityki jak Skierniewice i Żyrardów - to wszystko są przesłanki pozwalające na przekreślenie człowieka "bo komuna", czego nawet nie będę komentował.

 

Ja w ogóle nie oceniam Millera jako konserwatywnego czy nie. Nie wiem, gdzie to wyczytałeś. I tak, „bo komuna”. Człowiek związał swoją karierę z partią, która niewoliła mój kraj. Dla mnie to wystarczające kryterium.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, kuab napisał:

Jakis korwinista robil ta osie, skoro zarowno KE, Wiosna i PiS sa po stronie lewicy, a Razem, KE i Wiosna sa w zasadzie w 1 miejscu. Nie mowiac o tym, ze jedna os lewica-prawica to beczunia.

Co ciekawe, to fakt, że KE nie udzieliło żadnych odpowiedzi powinien spowodować, że są w (0,0), a są w kosmosie :D  Więc nie wiem na podstawie czego powstaje ten wykres :-k 

 

Edyta: nie przewidziałem, że to mogą być różne badania :keke: 

Odnośnik do komentarza

Niestety nie będzie mnie wówczas w Polsce. Jak prawdziwy kapitalista będę robił pieniądze ;). Gdybym jednak był i zdecydował się pójść na wybory, zagłosowałbym na Polskę Fair Play, a gdybym mieszkał na Śląsku, to na JACKA SIERPIŃSKIEGO - do czego zachęcam wszystkich z tego okręgu. Jest to człowiek absolutnie czysty ideowo jako libertarianin, wolnościowiec pełną gębą, radykalny liberał zarówno gospodarczy, jak i obyczajowy, a nie kryptozamordysta jak kandydaci Konfederacji.

 

https://www.wnp.pl/parlamentarny/osoba/jacek-sierpinski,194311.html

 

http://sierp.libertarianizm.pl/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...