Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF - Stęszewko 2019


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ernie Souchak napisał:

Coraz bardziej wkurwia mnie ten ośrodek. Mimo wcześniejszych ustaleń, na tę chwilę mamy trzy domki, bo jest nas za mało, a czwarty będzie stał sobie pusty. Albo dopłacimy i go dostaniemy...

Objaśnij - myślałem, że płacimy za 4 domki a ilu nas przyjedzie? Powiedz im że będzie 4x8 osób i nara. A że nie przyjadą, trudno :) Kwota taka sama.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Vami napisał:

Jaja sobie robicie, nie?

dziś jeszcze tak :)

 

14 godzin temu, Ernie Souchak napisał:

Coraz bardziej wkurwia mnie ten ośrodek. Mimo wcześniejszych ustaleń, na tę chwilę mamy trzy domki, bo jest nas za mało, a czwarty będzie stał sobie pusty. Albo dopłacimy i go dostaniemy...

no cóż.. z jednej strony mogą zarobić -to jest 4 domek na "końcu świata"?  żeby się nie okazało, że jakaś rodzinka 500+ przyjedzie a tu "igrzyska sportowe wd 40%" od rana do wieczora... ;)

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, me_who napisał:

Ja mogę zabrać elektryczny, całkiem fajnie griluje. Kwestia, kto by się tym opiekował :keke: 

btw. jakiej firmy masz? zadowolony? 

 

co do tematu grilla zastanawiałem się nad opiekaczem, ale przy braku kuchni / aneksu nie odważę się na taki ruch

 

@Vami planujesz zabrać grill czy jak chcesz podejść do tematu? 

 

1 godzinę temu, Misiek napisał:

Podejrzewam, że jak zobaczymy na własne oczy co jest grane to może i więcej będzie chętnych na wykupienie żarcia.

no może tak być ... 

@Ernie Souchak wpisz mnie na sniadanie jednak na każdy dzień - nie bede kombinował z rana - przelew czy hajs na miejscu? 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...