Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF - Stęszewko 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy po wizycie w ośrodku, po rozmowie, obejrzeniu domków kilka kolejnych informacji i wniosków.

 

1. Organizator - zasada jest taka, że komunikacja pomiędzy nami a ośrodkiem przebiega na linii ośrodek - organizator, co wiąże się z następującymi sprawami:

a) dostęp jest od 14.00, ale moja prośba, żeby być po 14, ponieważ nie wpuszczą nikogo bez mojej obecności, a ja wcześniej niż na 14 nie jestem w stanie obiecać, że dotrę.

b) kasę za wyżywienie zbiera organizator i przekazuje ośrodkowi,

c) kwestia meldunku - tu czeka nas spór, bo ośrodek zażyczył sobie pełną listę uczestników wraz z danymi dotyczącymi adresu zamieszkania i daty urodzenia, teoretycznie na potrzeby meldunkowe, mam zamiar pozbyć się tego problemu przed przyjazdem.

2. Położenie domków - są na samym końcu ośrodka, z dala od reszty, wszystkie obok siebie 



(tamte czerwone w tle PsK8Lba.jpg)

3. Dojazd do domków - nie ma możliwości podjechania pod same domki, po wjeździe na teren ośrodka drogą asfaltową w prawo do końca:

vPix2gv.jpg

Na tym końcu można zostawić zaparkowane samochody, także do domków kawałek spacerem.

4. Wyposażenie domków - są dwie lodówki, powalczymy o trzecią, ale raczej marne szanse. Jak ktoś ma turystyczną to lepiej zabrać. Czajniki elektryczne też warto wziąć.

VGXB5xp.jpgJh1dCml.jpgGY8gmzI.jpg

5. Otoczenie - tu padła prośba, by grille ustawiać na betonowych tarasach przy domkach.

qLV1o1Z.jpgsPw2Icf.jpg

6. Wyżywienie - ponieważ ośrodek jest nastawiony na grupy zorganizowane, posiłki wolą ustalać na konkretne godziny. Stąd moja propozycja - rezygnujemy całkowicie ze śniadań i kolacji, zostawiamy obiad i chętnych na obiady proszę na PW.

Alternatywnie: w Pobiedziskach (najbliższe miasto) są pizzerie (https://www.facebook.com/Pizzeria-Soprano-1464145900487595/ http://www.planetpizza.eu/planet-pizza.html ) i restauracja https://www.restauracjatrzysmaki.pl/ , do tego kebab na rynku. Dowóz zapewne trzeba będzie odebrać spod bramy.

7. Rekreacja - są dwa boiska: do siatki (betonowe) i do kosza. Jest wiata z ławkami (obok tych boisk). Wada - zaraz obok jest budynek hotelowy. Na stołówce bilard.

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ernie Souchak napisał:

Stąd moja propozycja - rezygnujemy całkowicie ze śniadań i kolacji, zostawiamy obiad i chętnych na obiady proszę na PW.

patrzac na boje warunki ja z tego snidaniania w piatek nie chcialbym rezygnowac tak jak pisalem, w sobote moze byc umieralia, ale w niedziele rano tez by - mozesz zapytacz tylko czy to bardziej 7 czy 9? 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, klinsmann napisał:

patrzac na boje warunki ja z tego snidaniania w piatek nie chcialbym rezygnowac tak jak pisalem, w sobote moze byc umieralia, ale w niedziele rano tez by - mozesz zapytacz tylko czy to bardziej 7 czy 9? 

Śniadanie może być i na 10, kwestia umówienia się z ośrodkiem.

Odnośnik do komentarza

No ja też bym chyba w jedzonko wszedł - właśnie bardziej w śniadanie niż obiady, po po południu to się może znajdzie ktoś przytomny, aby wyskoczyć na tę przysłowiową pizzę, ale z rana to chyba trudniej o takiego dobrodzieja, a ja nauczony doświadczeniem, jednak wolę mieć dobry podkład pod całodniowe regaty. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał:

No ja też bym chyba w jedzonko wszedł - właśnie bardziej w śniadanie niż obiady, po po południu to się może znajdzie ktoś przytomny, aby wyskoczyć na tę przysłowiową pizzę, ale z rana to chyba trudniej o takiego dobrodzieja, a ja nauczony doświadczeniem, jednak wolę mieć dobry podkład pod całodniowe regaty. 

+1, no to jest nas trzech, ja, Ty i turbocola ?

Odnośnik do komentarza
  • Pulek odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...