Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF - Stęszewko 2019


Rekomendowane odpowiedzi

To jest to Stęszewko, co Meler na mapie wkleił? Przecież ja tam mam 25 minut autem z chaty :D W jeziorze w Tucznie kąpię się minimum raz w tygodniu. :lol: Polecam też właśnie tam się kąpać, a nie w Stęszewskim, bo mniejszy, przyjemniejszy akwen. Nie wiem czy Eko-Plaża nie jest płatna czasem? Jak coś 40 minut spacerem ;)

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy:

1. podział na domki, śmiało możecie dzielić się na trzy domki, jak nie będzie kompletu to będzie po prostu luźniej.

2. kwestia śniadań, obiadów i kolacji - prośba o przemyślenie tematu, bo muszę podać ile mniej więcej osób by chciało skorzystać z żywienia na miejscu. Informacja od chętnych na PW do mnie.

 

Liczbę osób na domek i liczbę chętnych na jedzenie na miejscu muszę podać 20 lipca, także jest trochę czasu - dotyczy to oczywiście osób już zapisanych.

Odnośnik do komentarza

@Ernie Souchak tam innego gastro oprócz tej stołówki nie ma na terenie ośrodka, nie?

 

Pewnie coś będzie bliżej jeziora, z tego co widzę to chyba na tej całej eko - plaży http://www.eko-plaza.pl/o-plazy ale chyba trzeba będzie 4 zł za sam wjazd dopłacić :D 

 

Kurde na obiady to bym się chyba skusił, ale na śniadania to pewnie mi się nie będzie chciało regularnie. Jest opcja wykupienia śniadania, jak by mi się akurat chciało wstać? ;)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Ernie Souchak napisał:

Dwie sprawy:

1. podział na domki, śmiało możecie dzielić się na trzy domki, jak nie będzie kompletu to będzie po prostu luźniej.

2. kwestia śniadań, obiadów i kolacji - prośba o przemyślenie tematu, bo muszę podać ile mniej więcej osób by chciało skorzystać z żywienia na miejscu. Informacja od chętnych na PW do mnie.

 

Liczbę osób na domek i liczbę chętnych na jedzenie na miejscu muszę podać 20 lipca, także jest trochę czasu - dotyczy to oczywiście osób już zapisanych.

Ernie, zakladam ze obiad to zupa + drugie, mozesz zapytac o przykladowe sniadnaie/kolacje? 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Vami napisał:

W Tucznie jest przydrożny bar jak coś ;) Nawet chyba coś jadłem i żyję. Natomiast ja myślę, że jednak będziemy przede wszystkim grillować, nie? A co do śniadan - czy jest tam kuchnia/aneks?

Wg pierwszego posta nie:

 

Informacje co do ośrodka:

- Jedzenie w cenie 25 zł obiad, 20 zł śniadanie, 20 zł kolacja - dla chętnych.

- nie ma aneksów kuchennych, także warto zabrać przynajmniej jakiś czajnik

Odnośnik do komentarza

Co do jedzenia - podawane jest wszystko w formie szwedzkiego stołu, także nie powinno być problemu przy lekkich odchyleniach od deklaracji, jest opcja zgłoszenia dzień przed lub w przypadku obiadu i kolacji tego samego dnia rano, gdyby miały zajść większe zmiany w chętnych na posiłek (coś a'la Sikórz). Na obiad jest zupa plus drugie, jedzenie jest szykowane na miejscu na kuchni. Jest też możliwość ustalenia godziny na którą chcielibyśmy np. śniadanie (pewnie w rozsądnych granicach :keke: ).

Co do opłat - jedna nocka 50 zł, dwie nocki 100 zł.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ernie Souchak napisał:

Jest też możliwość ustalenia godziny na którą chcielibyśmy np. śniadanie (pewnie w rozsądnych granicach :keke: ).

To co @me_who, my poprosimy na 6 pod domek, żeby było czym zagryzać :keke: akurat będziemy po szczęśliwym znalezieniu portfela, więc i zapłacimy od razu ;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Misiek napisał:

To co @me_who, my poprosimy na 6 pod domek, żeby było czym zagryzać :keke: akurat będziemy po szczęśliwym znalezieniu portfela, więc i zapłacimy od razu ;) 

No właśnie nie wiem, nie lubię się zapisywać na posiłki o konkretnej godzinie. Szkoda, że nie ma żadnych alternatyw :( 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ernie Souchak napisał:

Co do jedzenia - podawane jest wszystko w formie szwedzkiego stołu, także nie powinno być problemu przy lekkich odchyleniach od deklaracji, jest opcja zgłoszenia dzień przed lub w przypadku obiadu i kolacji tego samego dnia rano, gdyby miały zajść większe zmiany w chętnych na posiłek (coś a'la Sikórz). Na obiad jest zupa plus drugie, jedzenie jest szykowane na miejscu na kuchni. Jest też możliwość ustalenia godziny na którą chcielibyśmy np. śniadanie (pewnie w rozsądnych granicach :keke: ).

Co do opłat - jedna nocka 50 zł, dwie nocki 100 zł.

a możesz zapytać czy przyjmą płatność kartą / zbliżeniowo? jest tam gdzieś bankomat?

Odnośnik do komentarza
  • Pulek odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...