Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF - Stęszewko 2019


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, jmk napisał:

 

A jakbyś chciał jechać? Sobota-niedziela?

Mogę Cię w sumie zawieźć na jeden dzień weekend, rano byśmy jechali i byś został, a ja wrócę wieczorem. To rzut beretem od Szczecina zlot.

Ej to ja też mogę na taki jeden dzień podjechać, jak mi się nie uda wbić na całość.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mauro napisał:

Tylko jeszcze pytanie, o której @jmk będziesz jechał i którędy? bo google pokazuje kilka tras Szczecin-Stęszewko, jedna przez Poznań. Ja bym był w Poznaniu ok. 12:10, a w tych Biskupicach ok. 14. Czasu jeszcze sporo, ale czy wstępnie to by Ci pasowało?

Mauro, damy radę Cię odebrać na spoko. Oczywiście im dalej dojedziesz na własną rękę tym łatwiej, ale spoko wodza.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, SZk napisał:

@Mauro ja rozwazam podskoczenie do samego Poznania ktoregos dnia zeby odwiedzic dawno niewidzianego znajomego, jesli da sie to zgrac tak, zeby wypadlo w sobote przed poludniem, to spoko wodza zgarne Cie wracajac. 

chlora? ? może weź go namów żeby przyjechali :) daleko nie mają...

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, klinsmann napisał:
Godzinę temu, Mauro napisał:

Dzięki Panowie. Jak mam 3 opcje dojazdu na miejsce to przynajmniej jedna powinna wypalić. Czyli pewnie będę w sobotę Oszczędzajcie wątroby na ostatni dzień :D

 

 

 

nie badz amator i przyjedz w piatek na wieczor, wtedy urlop niepotrzebny :)

Zgadzam się ze Smetkiem. @Mauro, moze ogarniesz się na piątek wieczór? Myślę, że mimo wszystko ktoś by Cię jakoś przyciągnął na docelowa miejscówkę z Poznania :)

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Pulek napisał:

Zgadzam się ze Smetkiem. @Mauro, moze ogarniesz się na piątek wieczór? Myślę, że mimo wszystko ktoś by Cię jakoś przyciągnął na docelowa miejscówkę z Poznania :)

Nie chcę z nas robić patusów (znaczy z innych, bo dla mnie to już nie ma ratunku ;)  ) ale moim zdaniem ciężko będzie w tej konfiguracji osobowej znaleźć kogoś, która przez cały piątek nie łyknie choćby symbolicznych paru piwek, a to wyklucza z prowadzenia auta.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

Zgadzam się ze Smetkiem. @Mauro, moze ogarniesz się na piątek wieczór? Myślę, że mimo wszystko ktoś by Cię jakoś przyciągnął na docelowa miejscówkę z Poznania :)

Ja mógłbym. 22.20 bym był w Poznaniu. Tylko tak jak napisał mewho pewnie mało prawdopodobne żeby ktoś mógł być o tej porze zmotoryzowany w piatek

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Meler napisał:

 

Dam znać Panie Meler, ale raczej na 80% będę jechał z Panem ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...