Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF - Stęszewko 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, pomimo szczerych chęci w tym roku jednak nie dam rady wyrwać się z pracy na zlot, a z wakacji z małżonką w sierpniu zrezygnować nie mogę Smutne zderzenie z rzeczywistością, ale co zrobić. Gdyby ktoś jednak się zdecydował że chce jechać na zlot i chciałby odkupić rezerwację byłoby miło, jeśli nie to trudno. Może za rok się uda.

 

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ernie Souchak napisał:

Jak nic się nie zmieni to 14 zł od łebka, myślę, że dwie wpłaty jeszcze wpadną

@Brudinho @szramek @Mauro @kolek23 @z0nk ?

A da się jakoś dojechać bez samochodu z Poznania do tego Stęszewka w sobotę? Ciężko jest z urlopem, bo wszystkie dni, które biorę to już mam zajęte.  Ale jak napisałeś, ze byłyby wolne miejsca to zacząłem się zastanawiać i teoretycznie od piątku  późnym popołudniem może byłbym chwilę wolny. W piątek pewnie nikt nie jedzie już z Warszawy, a pociągiem byłbym późno w Poznaniu. Za to w sobotę mógłbym wyruszyć o 9 i być w Poznaniu 12:20. Tylko teraz pytanie, jak na początku. Jak stamtąd dostać się do Stęszewka?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Pulek nie ma szans na cały. Jak ten jeden dzień by się udało to by było dobrze. 

 

4 minuty temu, Gabe napisał:

 

13:30 pociąg Kolei Wielkopolskich z Poznania Głównego do Biskupic Wielkopolskich... a stamtąd już tylko 8 km. :D 

No i właśnie dlatego to mało prawdopodobne. Jakaś dobra duszyczka by mnie musiała zabrać stamtąd lub z Poznania. Nie wątpię, ze na zlocie będą dobre duszyczki, ale już niekoniecznie trzeźwe :D

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

@Pulek nie ma szans na cały. Jak ten jeden dzień by się udało to by było dobrze. 

 

No i właśnie dlatego to mało prawdopodobne. Jakaś dobra duszyczka by mnie musiała zabrać stamtąd lub z Poznania. Nie wątpię, ze na zlocie będą dobre duszyczki, ale już niekoniecznie trzeźwe :D

 

A jakbyś chciał jechać? Sobota-niedziela?

Mogę Cię w sumie zawieźć na jeden dzień weekend, rano byśmy jechali i byś został, a ja wrócę wieczorem. To rzut beretem od Szczecina zlot.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

 

A jakbyś chciał jechać? Sobota-niedziela?

 

Mogę Cię w sumie zawieźć na jeden dzień weekend, rano byśmy jechali i byś został, a ja wrócę wieczorem. To rzut beretem od Szczecina zlot.

 

Si. sobota-niedziela. No i to dobra opcja by była :)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...