Skocz do zawartości

The Sims...


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Nie wierze, ze nikt nie gra w Simsy 2 :D Nie wstydzcie sie, wyjdzmy z podziemi ! :D

 

Z przyczyn ode mnie niezaleznych bede musial zakupic caly "pakiet" simsow 2. Moze ktos oceni poszczegolne dodatki w sposob w miare obiektywny ?

Odnośnik do komentarza

Dobrz:

 

The Sims 2: podstawa do praktycznie wszystkiego. Nie ma co komentować, bo bez tego ani rusz :-)

 

The Sims 2: Na Studiach. Wg mnie chyba najlepszy dodatek - dodaje możliwość studiowania :-) Wyrywasz się z domu i możesz polepszyć sobie przyszłość (dostajesz lepszą pracę po studiach). Proponuje raz przejść na spróbowanie studia, a dopiero potem grać swoimi docelowimi Simami :D Bardzo wciąga i bardzo dobrze się człowiek bawi przy tym dodatku.

 

The Sims 2: Nocne Życie. Też bardzo udany dodatek: dodaje dzielnicę rozrywkową, gdzie możesz pojechać na randkę, pobajerować, popracować jako DJ, dać czadu w jakuzzi i ... ten dodatek daje możliwość posiadania samochodu.

 

The Sims 2: Własny Biznes. Chyba najsłabszy wg mnie dodatek. Nie wiem czemu, bo niby możesz prowadzić jakiś swój własny lokal, albo stworzyć sklep u siebie na posesji, ale jakoś tak dziwnie się gra. Ta część średnio do mnie trafiła.

 

The Sims 2: Zwierzaki. Fajny dodatek, bo pojawiają sie zwierzaczki w grze. Ale wbrew pozorom, to głównie utrapienie na początku. Bo na przykład wilki przychodzą i wykopują dziury w ogrodzie, albo straszą (niektóre Simy boją się ich świecących oczu), co rusz Ci się coś szwęda przy domu (koty, psy), wywracają kubły, a jak jakiegoś kupisz, lub przygarniesz, to lepiej, żebyś był w domu cały czas - bo to Ci zniszczy kanapę, to Ci nasika na dywan :keke: Ale ubaw jest niezły. Poza tym, pozwala Ci rozwijać umiejętności (na przykład papuga).

 

The Sims 2: 4 Pory Roku. Dzieli w końcu rok na 4, a nie jak dotychczas, kiedy masz tylko lato. To problem z ubraniami (bo trzeba ich mieć więcej), katarem i takie tam. Ale masz możliwość uprawiania ogrodu i różne takie :-) Całkiem to fajne nawet.

 

The Sims 2: Podróże. Nie wiem: nie mam kasy, więc jeszcze nie grałem.

 

Do tego wyszły drobne dodatki z rzeczami samymi: są przydatne i fajne, ale mogę Ci podać masę stron, gdzie można znaleźć dużo fajniejsze rzeczy i nie trzeba płacić za to 30 zeta za dodatek.

 

Minusem każdej części jest cena: każdy wymieniony dodatek to 70-80 zeta plus główna część, której cena waha się od 130 do 160 zeta :|

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podstawowa strona to:

 

http://modthesims2.com/ <--- tutaj znajdziesz praktycznie wszystko.

 

Zainstaluj sobie od razu CEP i Sim2Pack Clean Instaler ;-)

 

 

http://www.reflexsims.de/ <<<---- tutaj są fajne meble :-) Uwaga, jak coś ściagasz, to często może wymagać nowego mesha ;-) zazwyczaj jest to zaznaczone. Szukaj wtedy podstawowo pliku, który go zawiera, bo inaczej dodatek Ci nie będzie działał :-)

 

http://freearea.peggysims2.net/index.do <--- ciuchy i inne takie :-)

 

http://www.simchic.com/

 

http://www.helaene.com/

 

http://sims2carsource.net/index.php <<--- ta strona raz działa, raz nie, ale jak jest on-line, to mają tam niezłe bryki ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Dzieki wielkie T-m :)

 

Wersja oficjalna to: oczywiscie dla dziewczyny to wszystko bo mnie prosila :keke:

 

Ciekawi mnie jak rozwiazana jest zmiana por roku, imprez, samochodu...W simsy 1 gralem dosyc dlugo, zobaczymy co panowie z Maxisa zdzialali w 2 :P Na pisze kilka slow wiecej za dni pare :)

Odnośnik do komentarza
Dzieki wielkie T-m :)

 

Wersja oficjalna to: oczywiscie dla dziewczyny to wszystko bo mnie prosila :keke:

 

Ciekawi mnie jak rozwiazana jest zmiana por roku, imprez, samochodu...W simsy 1 gralem dosyc dlugo, zobaczymy co panowie z Maxisa zdzialali w 2 :PNa pisze kilka slow wiecej za dni pare :)

 

 

Kto to na?

 

Normalnie, co kilka "dni" się zmienia :-) Imprezy takie nieporównywalne do naszych :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Sciagnalem sobie kilka chalup z modthesims2 jako pliki spakowane rarem. Otworzylem, kliknalem 2x, "niby" zainstalowane...a w grze nigdzie ich nie moge znalezc. To samo z postaciami z tejze strony. O co kaman ? :-k Pokazuje mi sie natomiast po "wgraniu" tych dodatkow komunikat po wlaczeniu, ze pewne aspekty gry zostaly zmodyfikowane i czy chce je zatwierdzic :-k

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Sims 3 wyszło :P

 

Moja dziewczyna sobie je zainstalowała i mówi mi, że strasznie mało dodatków typu meble itp, niby można samemu w grze tworzyć, ale same kolory zmieniać tylko. A słyszałem, że te zrobione przez EA można kupować ze str int? To prawda? Czy jak inaczej można robić/ściągać meble?

Odnośnik do komentarza
Sims 3 wyszło :P

 

Moja dziewczyna sobie je zainstalowała i mówi mi, że strasznie mało dodatków typu meble itp, niby można samemu w grze tworzyć, ale same kolory zmieniać tylko. A słyszałem, że te zrobione przez EA można kupować ze str int? To prawda? Czy jak inaczej można robić/ściągać meble?

 

Dawno wyszło. Opłacało się kupić na samym początku, bo w ramach promocji w Empiku, MM i Saturnie było po 99PLN, a nie jak w sklepach internetowych po 129, 149 i 169PLN.

 

Faktycznie mało dość mebli, ale na samym początku w TS2 też ich nie było zbyt dużo. Rozbudowany został na maksa moduł wybierania faktury mebli, co jest pozytywem, ale w tym momencie szału nie ma. Czekam na pierwszego pacza i pierwsze dodatki do gry, bo na razie, mimo wszystko, z TS2 TS3 przegrywa.

 

Wszystkie rzeczy można kupić na stronie internetowej podlinkowanej do startu gry - przy kupnie oryginały dostaje się "darmowo" 12? na takie gadżety. Dodatkowo można śmigać po stronach takich jak Modthesims.info (?) i stamtąd ściągać dodatki.

 

BTW - wszystkie simy w TS3 wyglądają jak spasione bąble i nie da się specjalnie nic wielkiego z tym zrobić. Dużo fajniej było w TS2

Odnośnik do komentarza
Dzięki:)

 

A jak oni robią te meble?Można jakimś edytorem samemu?

 

Na MTS są tutorliale, jak zrobić meble. Ja się w takie rzeczy nie bawię, bo jest tysiące ludzi uprawiających taki sport i masę ma mistrzowskie pomysły i talent, żeby je wykonać i ja już nie muszę :keke:

 

Właśnie skończyłem instalować siostrzenicy i rozwaliła mnie reklama BRAWO na końcu instrukcji. Z targetem trafili idealnie. I trzeba liczyć się z tym, że można trafić na wadliwą kopię. Pierwszą taką musieliśmy oddać do sklepu i niby to jest dosyć częsty problem.

 

Pierwsze słyszę :-k

Odnośnik do komentarza
Właśnie skończyłem instalować siostrzenicy i rozwaliła mnie reklama BRAWO na końcu instrukcji. Z targetem trafili idealnie. I trzeba liczyć się z tym, że można trafić na wadliwą kopię. Pierwszą taką musieliśmy oddać do sklepu i niby to jest dosyć częsty problem.

 

Pierwsze słyszę :-k

 

Też musiałem siostrom wymieniać, pisałem w komputerowym zamiast tutaj :doh!: Wyszła jakaś wadliwa seria która nie ze wszystkimi odtwarzaczami działa.

Patrząc na nie to gra wciąga 11-latki niesamowicie, sam nie próbowałem jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Właśnie skończyłem instalować siostrzenicy i rozwaliła mnie reklama BRAWO na końcu instrukcji. Z targetem trafili idealnie. I trzeba liczyć się z tym, że można trafić na wadliwą kopię. Pierwszą taką musieliśmy oddać do sklepu i niby to jest dosyć częsty problem.

 

Pierwsze słyszę :-k

 

Też musiałem siostrom wymieniać, pisałem w komputerowym zamiast tutaj :doh!: Wyszła jakaś wadliwa seria która nie ze wszystkimi odtwarzaczami działa.

Patrząc na nie to gra wciąga 11-latki niesamowicie, sam nie próbowałem jeszcze ;)

Moja 22 letnia siostra, nie dopuszcza mnie prawie do komputera :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...