Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Z opisu wynika, że jest to szybki, "niewłodarczykujący" napastnik ;) Od Imeha już na starcie jest lepszy :keke:

W czym jest lepszy od jednego i drugiego? W tym, że w drugiej i trzeciej lidze ukraińskiej przez 6 lat strzelił 54 bramki? Czy może w tym, że robi dużo wiatru, bo przecież biega niemalże niczym sprinter? No fenomen, nie napastnik...

 

 

Pijesz do sarny ? :keke:

 

 

Jednak oprócz szybkości ma także dobrą wytrzymałość – w teście Coopera w ciągu 12 minut przebiegł 3400 metrów

 

Na teście Coopera to ja panie robiłem 3200, więc to jakiś mega wyczyn nie jest ...

Odnośnik do komentarza
Z opisu wynika, że jest to szybki, "niewłodarczykujący" napastnik ;) Od Imeha już na starcie jest lepszy :keke:

W czym jest lepszy od jednego i drugiego? W tym, że w drugiej i trzeciej lidze ukraińskiej przez 6 lat strzelił 54 bramki? Czy może w tym, że robi dużo wiatru, bo przecież biega niemalże niczym sprinter? No fenomen, nie napastnik...

 

 

Pijesz do sarny ? :keke:

ekhm... :> Przecież ja nie jestem napastnikiem ;P

 

Jednak oprócz szybkości ma także dobrą wytrzymałość – w teście Coopera w ciągu 12 minut przebiegł 3400 metrów

 

Na teście Coopera to ja panie robiłem 3200, więc to jakiś mega wyczyn nie jest ...

zgadza się, sam robię też około 3200 zatem nie ma się czym podniecać

chociaż pewnie w Śląsku będzie jednym z szybszych graczy ;)

 

Tym niemniej ciekaw jestem, co smutny pan z Ukrainy może dać Śląskowi

Odnośnik do komentarza
Z Łomży przyjechał z zespołem Ukraiński piłkarz. Zostanie na dłużej we Wrocławiu?

- Dzisiaj się jeszcze prześpi w hotelu, ale zrezygnujemy z niego. To nie jest typ zawodnika, jakiego poszukujemy. Widać to było dzisiaj podczas treningu. Ja mam słabość do graczy ze wschodu, bo to są ludzie z charakterem i łatwiej się adaptują do nowych warunków, niż na przykład gracze z Afryki.

(slasknet.com)

 

Czyli ze Szczura nici. Ponoć dziś ma dojechać 35-letni Wojciech Górski z Miedzi. Hm, tylko na cholerę nam środkowy pomocnik, skoro mamy te pozycje imho dobrze obsadzone. Ludzie...snajpera dajcie.

Odnośnik do komentarza

Kolejny wyjazd na koncie - tym razem na mecz przyjaźni w Legnicy - I r. Pucharu Polski.

 

Śląsk wygrywa (!!!!) po dogrywce 3-2. Znowu bramka Klofika. Ten chłopak ma zapał do gry, determinację, ambicję, nie to co kilku innych gwiazdorów. Stylem gry, jak i posturą przypomina mi Irka Kowalskiego za starych dobrych lat.

 

Na meczu Henryk Mazurek szaleje ze swoimi chłopaczkami (ochrona). Gaz zajebiście przeczyścił mi drogi oddechowe.

Odnośnik do komentarza

Ostrowski, Ignasiak...grali w większości zawodnicy rezerwowi i było to widac na boisku.

 

Wypowiedź Ryśka na konferencji:

 

Na pewno taka jedenastka nie wybiegnie w niedzielę na mecz z Arką, ale szkoda, że ten mecz musiał nas kosztować tyle sił i nerwów. Kilku zawodników odczuje to, co powiedziałem w przerwie w szatni. Wszedłem tam tylko na chwilę i nawet nie podnosiłem głosu, bo i tak nic by to nie zmieniło. Oni wiedzą, czego ja od nich oczekuję, jakich zachowań i gry. Kilku piłkarzy z pewnością będzie mieć wkrótce bolesne odczucia. Są w okolicy inne kluby - w Kobierzycach, czy Wielkiej Lipie i nie trzeba grać koniecznie w Śląsku. Co do zachowań kibiców w stosunku do Benka, to ja decyduję czy jest on przydatny drużynie, czy nie. A on ma nie reagować na odgłosy z trybun, spuścić głowę i grać. To tak jak kiedyś na mnie gwizdali na innych stadionach, zaciska się zęby i gra w piłkę.
Odnośnik do komentarza
Wiadomo, że Śląsk zapewne się podłączał...

Dziękuję, postoję, bo takiego zachowania nigdy nie zrozumiem. Czy tego chcecie, czy nie, to jest piłkarz Śląska i należy mu się taki sam szacunek jak innym grajkom - zwłaszcza, że kilku lubianych przez "środowisko kibicowskie" kopaczy prezentuje ostatnio iście żałosne umiejętności, a słowa krytyki pod ich adresem traktowane są niczym zamach na niepodległość (w myśl zasady "To i tak wina murzyna!")...

Odnośnik do komentarza

No to ja napisałem, że mnie to nie interesuje i nie udaję małpy. Niech sobie gra, dopóki biega (co czyni rzadko ostatnio, bo bardziej stoi) i sie stara to ok, jeśli nie, to na ławkę/do rezerw.

 

Mam już bilet do Gdyni :jupi: jednak dopóki nie pojawie się na sektorze to w nic nie uwierzę.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem kilkuminutowy skrót z wydarzeń na boisku w Legnicy. Pierwsza połowa to dramat w obronie, a środkowi Ignasiak z Sochą (Tadek popisywał się i w drugiej połowie) to powinni po meczu na piechotę do Wrocławia wracać. Boczni zresztą nie lepiej - sami chyba nawet nie wiedzą, jakim cudem można tak nie trzymać linii ze środkowymi i próbować łapać na spalone rywala :roll: Druga linia to koncertowa gra Klofika - niesamowicie mi się ten chłopak podoba. Posturą przypomina Sybisa, boiskowymi zagraniami Tarasiewicza. Z tej mąki może być naprawdę niezły piłkarski chleb.

 

Aha, jeszcze do gry Imeha. Karny ewidentny, bo obrońca Miedzi na pewno nie kopnął w piłkę, a w tył nogi bięgnącego przed nim gracza Śląska. W innych sytuacjach Benka było widać całkiem sporo i jeśli ktoś zasłużył po meczu na burę od Tarasiewicza, to widziałem 7-8 piłkarzy, którzy zasłużyli na to bardziej niż Nigeryjczyk...

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z Gdyni. Nas na sektorze około 280 osób, ogólnie spokój.

 

Po raz kolejny popisali się "kibice" Arki, kradnąc Radkowi Janukiewiczowi szalik z bramki. Mają honor, nie ma co. Pozostawię to bez większego komentarza, bo w stosunku do tych ludzi cisną mi się na usta same obelgi.

 

O aspekcie sportowym nie będę dużo pisał. Śląsk strzelił na 0-1 i jakimś dziwnym trafem doping w sektorach gospodarzy bardzo przycichł. Szkoda, że nie dowieźliśmy tego zwycięstwa, ale 1 punkt na tym terenie tez jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Wrocławianie w ramach walki z rasizmem na stadionach, planują zorganizować specjalną akcję podczas meczu z Turem Turek. Piłkarze obu drużyn mają na murawie pojawić się w koszulkach z hasłami potępiającymi rasizm. Podobna akcja miała miejsce w listopadzie 2006 roku podczas meczu z Piastem Gliwice. Wtedy piłkarze i sędziowie na boisko wyszli ubrani w koszulki z napisem „Czerwona kartka agresji i rasizmowi”.

Bardzo ciekawi mnie reakcja grona fanów Imeha - chyba jaśniejszej deklaracji ze strony piłkarzy odnośnie zachowania i podejścia drużyny wobec Nigeryjczyka być nie może...

Odnośnik do komentarza

A mnie ciekawi czy Tomek Rudolf założy taka koszulkę.

 

Przypomnę, że to czarnoskóry rzucił mu w głowę cegłówką (nie mówię o Imehu, ale o Egharevbie) oraz pociął nożem jego ubrania.

 

Już taka akcja była na meczu z Piastem Gliwice (ligowy debiut oświetlenia) i jak widać nic nie dala.

Odnośnik do komentarza
Już taka akcja była na meczu z Piastem Gliwice (ligowy debiut oświetlenia) i jak widać nic nie dala.

Ciekawe, jak i o kim to świadczy...

 

A mnie ciekawi czy Tomek Rudolf założy taka koszulkę.

 

Przypomnę, że to czarnoskóry rzucił mu w głowę cegłówką (nie mówię o Imehu, ale o Egharevbie) oraz pociął nożem jego ubrania.

Jep. Bo każdy czarnoskóry to nożownik i amator rzutu cegłówką... Proszę Cię...

Odnośnik do komentarza
A mnie ciekawi czy Tomek Rudolf założy taka koszulkę.

Przypomnę, że to czarnoskóry rzucił mu w głowę cegłówką (nie mówię o Imehu, ale o Egharevbie) oraz pociął nożem jego ubrania.

Jep. Bo każdy czarnoskóry to nożownik i amator rzutu cegłówką... Proszę Cię...

 

Wskaż proszę gdzie tak napisałem.

 

Okej, jestem rasistą, ale przede wszystkim nie nakłaniam innych do tego - bo to sa moje poglądy, do których wyznawania mam pełne prawo, zwłaszcza, że nie nawołuje innych do nienawiści, zresztą nienawisc to zbyt mocne słowo. Po prostu Afrykańczycy sa mi obojętni. Nie naśladuję odgłosu małpy, potrafię sie cieszyć z nielicznych bramek, które zdobywaja czarnoskórzy piłkarze Śląska, bo dla mnie najwazniejsze jest dobro tego klubu.

 

Ja innym fanom nie każę tak się zachowywać, a to, że to robia to jest ich sprawa. Moim zdaniem koszulki tych zachowań nie zmienią i tyle.

Odnośnik do komentarza
A mnie ciekawi czy Tomek Rudolf założy taka koszulkę.

Przypomnę, że to czarnoskóry rzucił mu w głowę cegłówką (nie mówię o Imehu, ale o Egharevbie) oraz pociął nożem jego ubrania.

Jep. Bo każdy czarnoskóry to nożownik i amator rzutu cegłówką... Proszę Cię...

Wskaż proszę gdzie tak napisałem.

Napisałeś, że ciekawi Cię, czy Rudolf założy taką koszulkę, skoro (jakiś, kiedyś, gdzieś - dop. mój) czarnoskóry rzucił go cegłówką. Wniosek nasuwa się sam. Przynajmniej dla mnie...

Odnośnik do komentarza

Tak, ale ja tego nie miałem na myśli.

 

Nie wspomniałem jeszcze o środkowym palcu naszego gracza, czy tez pokazywaniu w stronę publiczności pośladków przez gracza Stali Stalowa Wola.

 

Zresztą pomysł koszulek (z tego co mi wiadomo, info z działu marketingu Śląska) to jest pomysł Antoniego Kordosa (prezesa), a nie piłkarzy. Ale jednak jest to temat o WKS Śląsk, a nie o poglądach, więc myślę, że powinniśmy trzymać się tematu piłkarskiego.

 

Po meczu z Arką (1-1, wyjazd) czeka nas Turturek (pisane celowo razem) i mam nadzieje, że nasi zawodnicy nie zlekceważą ich tak jak Stali. Mam nadzieję, że będą chcieli rozszarpać rywala od samego początku i strzelą 3-4 bramki, bo nasza gra wygląda z meczu na mecz co raz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Nie wspomniałem jeszcze o środkowym palcu naszego gracza

Pokazanym oczywiście bez powodu (broń Boże, nie tłumaczę go, ani nie staję w jego obronie - stwierdzam jedynie fakt)...

Ale jednak jest to temat o WKS Śląsk, a nie o poglądach, więc myślę, że powinniśmy trzymać się tematu piłkarskiego.

Wiesz, ostatnimi czasy trybuny przy Oporowskiej to jedna wielka politykiernia (oczywiście, jedynie słusznie prawicowa). Począwszy od ekipy "S" po reklamy Młodzieży Wszechpolskiej na gazetce kibicowskiej...

Odnośnik do komentarza
Zresztą pomysł koszulek (z tego co mi wiadomo, info z działu marketingu Śląska) to jest pomysł Antoniego Kordosa (prezesa), a nie piłkarzy.

Ale piłkarze się z nim utożsamiają - relacja z dzisiejszej konferencji prasowej w klubie i słowa kapitana zespołu Darka Sztylki:

- Drużyna solidaryzuje się z „Benkiem”. On tak samo jak inni ciężko pracuje na treningach i podczas meczów. Jeśli on docenia doping kibiców i chce im podziękować po meczu, to także powinien być przez nich doceniany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...