Skocz do zawartości

Wiosenny livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, jmk napisał:

To która nacja jest teraz ogólnie na topie?

Czy to ok że grają NHL kiedy są MS?

Szwedzi bronią tytułu, Rosjanie są mistrzami olimpijskimi (jako "olimpijczycy z Rosji") i przywieźli na te MŚ najmocniejszą na papierze pakę. Kanadyjczycy i Jankesi oczywiście mocni, podobnie jak wicemistrzowie sprzed roku Szwajcarzy z całkiem sporym zaciągiem z NHL (Fiala, Josi, Hischier, Weber). Słowacy u siebie mogą być nieobliczalni, warto też spojrzeć na Niemców (wicemistrzowie olimpijscy) z Draisaitlem (50 goli w minionym sezonie w NHL), Kahunem i Holzerem. Do tego oczywiście Czesi oraz Finowie (ew. Lotysze) i mamy 9-10, która powinna wyłonić grono ćwierćfinalistów.

 

A NHL jako organizacja generalnie międzynarodowy hokej ma głęboko w poważaniu. Olali przed rokiem turniej olimpijski, bawią się w swoje pomysły z World Cup of Hockey i z IIHF-em im niezbyt po drodze od lat.

 

Pierwszy hat trick na tych mistrzostwach - Kevin Fiala trafia na 7:0 dla Szwajcarów, trzeci raz pokonując dzisiaj włoskiego bramkarza.

Odnośnik do komentarza

Szykuje się pierwsza dwucyfrówka na tych MŚ - zostało 9 minut do końca, a Szwajcarzy prowadzą 9:0.

 

Za to w spotkaniu Francji z Danią jazda bez trzymanki - zaczęło się od 1:0 dla FRA, potem 2:1 dla DEN, 2:2, zmarnowany karny przez Boedkera (DEN), 4:2 dla FRA aż do 4:4 na 10 minut przed końcem meczu.

Odnośnik do komentarza

Jedni i drudzy wg mnie mają słaby, ale dzięki Jokerowi mogą zaserwować Warriors coś innego na pozycjach, które Warriors mają słabo obsadzone. Co nie oznacza, że uważam, że mają szansę wygrać serię :)

 

Zresztą na razie PTB wyglądają jakby nie mieli w ogóle pary w nogach i byli zesrani. Może znowu liczą na magiczną trzecią kwartę :)

Odnośnik do komentarza

Zgoda. O ja jebie, znowu Red Pande grajo :keke: 

 

Jak Portland wjedzie trzecia kwarta taka jak ostatnio, to mecz może się odwrócić diametralnie. 1/13 (?) za trzy w pierwszej połowie? Sieczka, a tylko minus 9. Zobaczymy. Mi się marzą smugi w finale, ale daje im teraz 30% szans na zwycięstwo, jeśli nie poprawią celności :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Dobra walka.

 

No średni :D

 

ten już jest inny, bez przykrych niespodzianek, sam się nadziałem :< 

 

Zaraz Andryszak - niedawno walczył o pas wagi ciężkiej, a teraz nie łapie się nawet do głównej karty, to dopiero upadek :-k 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...