Skocz do zawartości

Wiosenny livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Wzięli QB, który był prognozowany jako 3/4 na swojej pozycji w drafcie jako 6 wybór w ogóle, gdzie mieli jeszcze wybór nr 17 i mogli go wziąć tam. Przez to stracili szansę na gwiazdę do defensywy, a zostali z typem, który może być strasznym niewypałem.

Z kolei Broncos, którzy mieli wziąć QB jako 21 pick, wzięli go w drugiej rundzie zgarniając w międzyczasie 2 innych bardzo dobrych zawodników.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

Na szczęście mam NFL Gamepass i sobie obejrzę z odtworzenia. W R2 trochę za dużo żeżuncji było, szczególnie koleś z Colts, co dissował miejscowych fanów, straszne to było.

Były punter Colts mówiący miejscowym kim jest, bo przeciwko Titans rzadko wychodził na boisko - mnie śmieszy :keke:

A z dziś - polecam komentarz do wyboru puntera przez 49ers.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jasonx napisał:

Draft w NFL trwa 3 dni? :o Jak na targach niewolników :keke:

Jest 7 rund. W pierwszy dzień 1 runda i to jest wielkie święto, bo to jest jednak spory hajp, potem 2 & 3 i w kolejny dzień 4-7.

3 minuty temu, Ernie Souchak napisał:

Były punter Colts mówiący miejscowym kim jest, bo przeciwko Titans rzadko wychodził na boisko - mnie śmieszy :keke:

Nie sądzę by to był punter :-k To jest koleś co krzyczał "W ciągu ostatnich 10 lat było dwadzieścia meczów! I ile wygraliście? Trzy! TRZY!") To był jakiś HoFer :-k 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...