Skocz do zawartości

Wiosenny livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, beeres said:

Co ci Nets forsują. W KAŻDEJ akcji chcą zrobić switcha, aby Reddick bronił Russela lub LaVerta i nic sobie nie robią z tego, że Sixers się na to nie nabierają...

 

Nawet jak nie dostają switcha, to atakujący uzyskiwali przewagę połowy kroku nad obrońcą i to czasami wystarcza ;)

 

Oczywiście, że JJ to trafił :roll: 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, beeres said:

 

Jakie iso na Redicku?

 

Serio Ci tłumaczyć muszę?

 

Harris/Simmons/Butler kryje LeVerta/Dinwiddiego -> człowiek kryty przez Redicka podbiega stawiać zasłonę -> czasami Allen stawia zasłonę na Redicku w chwili gdy jego matchup biegnie stawiać zasłonę na piłce -> switch/uzyskana przewaga nad pierwotnym obrońcą -> LeVert/Dinwiddie atakuje Redicka -> Layup/lob do Allena.

 

Cały mecz to grali.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam z czym ja się nie zgodziłem za pierwszym razem :P Napisałem tylko (w krótszej formie), że przez pierwsze 43 minuty i bez switcha NETS wiele razy uzyskali przewagę nad pierwotnym obrońcą gracza z piłką i kończyło się to layupami czy odegraniem do Allena.

 

W ostatnich 5 minutach switcha nie dostali, ale przewagę na Harrisem/Simmonsem kilka razy mieli, tylko tym razem Embiid sobie przypomniał, że potrafi bronić ;)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...