Skocz do zawartości

Wiosenny livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Lucas07 said:

Patrząc na grę Nets i Clippers w tym sezonie i Playoffs to ciekawe czy dodając do tego wielkie miasta ściągną coś topowego ;) 

 

 

Ale jaja by były jakby KD olał Knicks i poszedł do NETS :D Miałby tam Warriorsowy system bez Curryego czyli to, czego by pewnie chciał :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

IMHO taka sama abstrakcja jak kompetentne zarządzanie w NYK albo LAL, ale pomarzyć można :) Lubię jak mądre organizacje są nagradzane, a NETS na pewno już swoje odcierpieli i zasługują na uśmiech losu :) 

 

Jakby Nets pozbyli się Russela i przejęli Kyrie i KD to bym im nie miał za złe (w sensie Kyrie). Zacząłem ich oglądać, bo pracuję dla Infora i to jest dzika radość, jak się ich ogląda :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

 

Jakby Nets pozbyli się Russela i przejęli Kyrie i KD to bym im nie miał za złe (w sensie Kyrie). Zacząłem ich oglądać, bo pracuję dla Infora i to jest dzika radość, jak się ich ogląda :) 

KD tak, ale Irvinga nie chciałbym tam, w sensie za dobrze mi się ich ogląda, a za koszykówką Kyriego nie przepadam ;) 

Odnośnik do komentarza

Kyrie tam nie przejdzie, bo zamienił stryjek system na system. To by mu się nie opłacało. I Celitcs i Nets starają się grać systemowo a w mniejszym stopniu gwiazdorsko, więc to dla mnie mało sensowne, a KI zaczął trochę myśleć w końcu. Więc dla mnie są trzy opcje: pozostanie w Celtics, przejście do Knicks albo przejście do Lakers. 

Odnośnik do komentarza

IMO Kyrie to tam nie pasuje. Optimum dla NETS to dodanie jednego gwiazdora, który do tego będzie chętnie dzielił się piłką i biegał w ataku, zamiast stać w miejscu albo grać ISO.

 

I ogólnie Kyrie to jest chujek, wybaczę mu te jazdy w Bostonie tylko jak nas przeniesie minimum do ECF. Pewnie po sezonie gnojek się zawinie i to nie od razu, ale jak już Rozier będzie stracony i FA puste. Kurwa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale po Rozierze w ogóle nie będę płakał. W tym sezonie pokazuje, że nie nadaje się na jedynkę w składzie. Forsowanie przez niego rzutów trzypunktowych boli, aż oczy palą. Jest kompletnie bez formy i gra na razie bardzo przeciętnie w obronie. Dla mnie najlepsze byłoby dogadanie się z Kyrie, żeby zagrał do końca kontraktu :) 

 

 

Dżo kurwa 12 niecelnych z rzędu trójek. Co do kurwy!

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Lucas07 said:

Kyrie sportowo mógłby pasować do Jazz,  gdzie będą mieć kasę, a brakuje tam kogoś kto pociągnie atak. Innym dobrym rozwiązaniem byłby Kemba, ale o ile o Kembie jeszcze mogą marzyć, to Kyrie do mormonów nie pójdzie.

 

Kyrie Irving w Salt Lake City :lol: Kemba spoko. Conley też :) 

 

1 minute ago, T-m said:

Sorry, ale po Rozierze w ogóle nie będę płakał. W tym sezonie pokazuje, że nie nadaje się na jedynkę w składzie. Forsowanie przez niego rzutów trzypunktowych boli, aż oczy palą. Jest kompletnie bez formy i gra na razie bardzo przeciętnie w obronie. Dla mnie najlepsze byłoby dogadanie się z Kyrie, żeby zagrał do końca kontraktu :) 

 

Rozier jest przede wszystkim sfrustrowany minutami i swoją rolą. Pokazał się w PO rok temu, imo jest do dobra alternatywa dla płaskoziemca, jeśli ten odejdzie. OFC jak Irving chce zostać to dajemy mu taki kontrakt jaki chce i żegnamy się z Terrym ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

Rozier jest przede wszystkim sfrustrowany minutami i swoją rolą. Pokazał się w PO rok temu, imo jest do dobra alternatywa dla płaskoziemca, jeśli ten odejdzie. OFC jak Irving chce zostać to dajemy mu taki kontrakt jaki chce i żegnamy się z Terrym ;)

 

Ja w ogóle szukałbym opcji przejęcia Kemby i zrzucenia Roziera i Irvinga, to by było cudne :wub: 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...