Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, lad napisał:

Za każdym razem ma taki sam teatralny pad. Dzisiaj nie było inaczej.

 

Ja bym karał każdego za takie zachowanie, nie tylko Salaha. Faul faulem, ale dla mnie to jest obrzydliwe naciąganie i oszustwo, które powinno być napiętnowane, a nie nagradzane rzutem karnym.

 

Przecież 00:29 to ewidentny faul :keke: 

 

No i serio można mieć wiele pretensji do sędziów, ale tutaj ręce Morrisona były na Salahu od początku akcji aż do upadku.  Wystarczająco żeby dać sędziemu powód. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

No consensus może być jedynie taki, że to był karny i nur w jednym. Nie zmienia to mojej opinii nt. Salaha i tego jak się zachowuje w polu karnym.

 

https://mobile.twitter.com/KlavanDijk/status/1120004437261586432/video/1

 

Salah wytrzymał te końskie zaloty chyba ze trzy sekundy zanim padl. Gość go trzyma, a potem nawet pcha w dół lub do tyłu. 

 

Padolino :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

 

Morrison was clearly holding the Egyptian striker as he controlled the ball inside the penalty area, but the manner of the Liverpool number 11's fall to the turf didn't sit well with some fans online.

 

Wow, some fans :lol: Co niby Salah miał zrobić w tamtej sytuacji? Grzecznie się zatrzymać? Morrison zabawił się we wrestlera, trzymał go oburącz, Salah chce go obiegać, sytuacja czysta jak łza. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lad napisał:

 

Ale na tym zdjęciu masz nawet nie jedną a obie ręce na Salahu. Każdy zawodnik by się wywrócił, bo Morrison dał powód sędziemu, żeby gwizdnął. Ziomuś z Cardiff kilka sekund nie wie co robić z łapami, nur to by był gdyby Salah padł przy pierwszym dotyku a tutaj doszło do gry wstępnej zanim upadł. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
15 hours ago, lad said:

Za każdym razem ma taki sam teatralny pad. Dzisiaj nie było inaczej.

 

Ja bym karał każdego za takie zachowanie, nie tylko Salaha. Faul faulem, ale dla mnie to jest obrzydliwe naciąganie i oszustwo, które powinno być napiętnowane, a nie nagradzane rzutem karnym.

lol, łącznie 6 akcji (z całej kariery?), z czego dwa ewidentne faule, może jeden ewidentny nurek, a reszta trudna do oceny. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...