Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o szkolenie w naszym kraju, to mógłbym dlugi wywód przeprowadzić, bo akurat jestem w temacie głęboko ?  A tutaj wrzucę tylko ciekawostkę: pewna nasza reprezentacja młodzieżowa, nie juniorzy, tylko nizsza jeszcze, grała kiedyś mecz z Belgią...jak to nasza myśl szkoleniowa, dupa z tyłu 3:0 z kontrataków, trenerzy zadowoleni...przyszli do nich trenerzy z Belgii i pytają, co wy robicie? A nasi zadowoleni, no co? Wygraliśmy...A oni kręcą z niedowierzaniem głową, ze my nie szkolimy.... dlatego nie mamy bocznych obrońców, bo nie uczymy ich rozgrywać od tyłu od mlodzika...i skrzydłowych, bo kurwa nie wolno się kiwać

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

3 mecze, 9 punktów, 0 straconych bramek. W sumie mimo wszystko wolę jak grają chujowo, ale skutecznie, niż gdyby miały wrócić czasy "grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze". 

 

Nie rozumiem tworzenia tej fałszywej alternatywy, że albo wyniki, albo styl. Wydaje mi się, że widziałem w swoim życiu kilka drużyn, które potrafiły to połączyć ;) poza tym nie przypominam sobie pięknie grającej reprezentacji Polski, która przegrywała. Więc za bardzo nie wiem, gdzie są te mityczne „czasy”. I rozumiem, że futbol reprezentacyjny idzie w kierunku skuteczności, że odchodzi się od pięknej gry, bo nie ma czasu na jej wypracowywanie. No ale błagam, za Brzęczka Polska nie gra skutecznie. Gra na niesamowitym farcie. Bramki nie wynikają z wyćwiczonego rozegrania, z przetrenowanego schematu, ale z jakiejś farsy w polu karnym.

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wenger napisał:

Jeśli chodzi o szkolenie w naszym kraju, to mógłbym dlugi wywód przeprowadzić, bo akurat jestem w temacie głęboko ?  A tutaj wrzucę tylko ciekawostkę: pewna nasza reprezentacja młodzieżowa, nie juniorzy, tylko nizsza jeszcze, grała kiedyś mecz z Belgią...jak to nasza myśl szkoleniowa, dupa z tyłu 3:0 z kontrataków, trenerzy zadowoleni...przyszli do nich trenerzy z Belgii i pytają, co wy robicie? A nasi zadowoleni, no co? Wygraliśmy...A oni kręcą z niedowierzaniem głową, ze my nie szkolimy.... dlatego nie mamy bocznych obrońców, bo nie uczymy ich rozgrywać od tyłu od mlodzika...i skrzydłowych, bo kurwa nie wolno się kiwać

No nie. Bo od początku liczy się wynik. I tak mamy elektrycznych piłkarzy, ktorzy sie boja zamiast ludzi na luzie, ktorzy spróbują czegoś niekonwencjonalnego

Odnośnik do komentarza

I nie mamy trenerów do młodzieży, bo drugoligowy czy trzecioligowy klub płaci tysiąc, cztery treningi w tygodniu, konspekty dla koordynatora, mecze albo turnieje w weekend, a w okręgówce 1500-2000, dwa treningi, świetna atmosfera i rąsia prezesa, dlatego do mlodziezy trafiają mlodzi bez doświadczenia trenerzy, którzy "zrobią" trening nic nie nauczą

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...