Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wenger napisał:

A ja tak patrzę i widzę, że te same mordy na forum ? miłe wspomnienia ?

 

No ty byś lepiej wrócił i napisał jakieś opowiadanie!

 

Polska grająca z kontry przeciwko Macedonii... lata mijają, a polska myśl szkoleniowa się nie zmienia!

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

 

No ty byś lepiej wrócił i napisał jakieś opowiadanie!

 

Polska grająca z kontry przeciwko Macedonii... lata mijają, a polska myśl szkoleniowa się nie zmienia!

 

Najlepsze ze mamy akademie, mnóstwo boisk, zawodników grajacych w zachodbich klubach a przychodzi reprezentacja i oni mieliby problem rozegrać 5 podan między sobą na pustym boisku :(

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

 

No ty byś lepiej wrócił i napisał jakieś opowiadanie!

 

Polska grająca z kontry przeciwko Macedonii... lata mijają, a polska myśl szkoleniowa się nie zmienia!

Naprawdę jestem w szoku, nawet wwosik, Meler legenda, tio i inni....Gacek się uchował ? Brudinho w swojej najwyższej formie...echhhhhh

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Brudinho said:

 

Najlepsze ze mamy akademie, mnóstwo boisk, zawodników grajacych w zachodbich klubach a przychodzi reprezentacja i oni mieliby problem rozegrać 5 podan między sobą na pustym boisku :(

 Brakuje trenerów. Gdy piłki uczą nauczyciele wfu po godzinach za 1k pln/miech to takie są rezultaty ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wwosik napisał:

Jakiej znowu kontry? To czlapanie nazywasz kontra?

 

Jaka kadra, taka kontra :) 

 

5 minut temu, wenger napisał:

Naprawdę jestem w szoku, nawet wwosik, Meler legenda, tio i inni....Gacek się uchował ? Brudinho w swojej najwyższej formie...echhhhhh

 

Dawaj opka, a nie szlochasz! 

 

3 minuty temu, me_who napisał:

To jest tzw "polska kontra" czyli inna nazwa na brak umiejętności rozgrywania ataku pozycyjnego.

 

Otototototo

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

 Brakuje trenerów. Gdy piłki uczą nauczyciele wfu po godzinach za 1k pln/miech to takie są rezultaty ;)

Kurwix ale że w innych krajach jest lepiej i jakaś biedna Kolumbia, Chile mają lepszy system? ;) Bo dla mnie to kurewskie problemy z głową.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...