Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Klopp. Dla mnie to obecnie, obok Pepa, najciekawszy trener w piłce i byłoby to mega przykre, jakby nie miał tego najważniejszego trofeum w Europie w swojej karierze. Cieszę się, że ci dwaj panowie pracują obecnie w Premier League, bo to tylko dodaje mocy tej lidze :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że nie ma dla mnie już sensu oglądanie meczów w których grają klubu które kompletnie mnie nie obchodzą. Za 2 dni zapomnę jaki był wynik. 

2-0 dla Liverpoolu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że nie ma dla mnie już sensu oglądanie meczów w których grają klubu które kompletnie mnie nie obchodzą. Za 2 dni zapomnę jaki był wynik. 

 

No ćwierćfinały i półfinały wyniosły oczekiwania na taki poziom, że tutaj oprócz kibiców Liverpoolu nie ma chyba zadowolonych z poziomu rozgrywki :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

2-0 dla Liverpoolu, pozdrawiam

No ale teraz to pamiętam. Musisz mi przypomnieć w poniedziałek ;)

 

I to trochę apropos Twojego wpisu o Realu i jego finałach. Gdyby grali podobna padline co dzisiaj, to dla Ciebie i tak nie byłoby to aż tak ważne. Dla postronnego kibica już sytuacja jest inna.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KAGO napisał:

Origi 2-0, elo. Ajax by pewnie więcej pokazał w tym finale :/ 

Przeciez mecz z Liverpoolu z Ajaxem skonczylby sie dwucyfrowką na korzysc tych pierwszych. Tegoroczny Ajax to najbardziej przereklamowana ekipa tej dekady w LM,  jesli nie dalej. Rozbior Ajaxu zakonczy sie paroma spektakularnymi wpadkami transferowymi dla klubow, ktore dadza sie na to nabrac. MOZE oprocz De Jonga, no ale trudno zeby nie blyszczal na tle Espanyolu i Getafe.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zaczął się mecz U-20 Polska - Włochy

Nasi wyglądają jakby mieli jeden mózg na spółe w którym są dwie zworki 1. Panika 2. Wyjeb

Kurwa oglądać się nie da, bo rozumiem że mogą odstawać techniką, ale większość rozwiązań nie wskazuje na jakiekolwiek boiskowe IQ :roll: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

Zaczął się mecz U-20 Polska - Włochy

Nasi wyglądają jakby mieli jeden mózg na spółe w którym są dwie zworki 1. Panika 2. Wyjeb

Kurwa oglądać się nie da, bo rozumiem że mogą odstawać techniką, ale większość rozwiązań nie wskazuje na jakiekolwiek boiskowe IQ :roll: 

Typowe lanie wody przed turniejem, które wychodzi podczas mistrzostw - a tak z Kolumbią grali jak amatorzy, z Tahiti nawet prowadząc była panika gejming i kopanie się po czole z grającym o remis Senegalem. Zmieniają się czasy, coraz lepsze stadiony i obiekty treningowe, a umiejętności stoją w miejscu i tak samo jest z kolejnymi rocznikami ;) 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...