Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Gacek, to Twoje pieprzenie w temacie Piątka jest bardzo niesmaczne i wolałbym żebyś się zajął czymś pożytecznym, dajmy na to origami. Jak możesz się cieszyć z tego, że piłkarzowi, który zresztą gra na korzyść niby Twojego klubu, nie wychodzi. Trzeba umieć zachować umiar w obie strony.

  • Lubię! 10
  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, wwosik napisał:

Wiesz co Gacek, to Twoje pieprzenie w temacie Piątka jest bardzo niesmaczne i wolałbym żebyś się zajął czymś pożytecznym, dajmy na to origami. Jak możesz się cieszyć z tego, że piłkarzowi, który zresztą gra na korzyść niby Twojego klubu, nie wychodzi. Trzeba umieć zachować umiar w obie strony.

Nie jesteś zbyt mądry, co?

Nie cieszę się z tego, że mu nie idzie dobrze - spodziewałem się tego, bo gra dokładnie tak, jak przewidywałem, co najwyżej mi żal, że zamiast niego nie przyszedł ktoś naprawdę potrzebny. Cieszę się, że ta masa "ekspertów" oceniających jego grę przez pryzmat livescore widzi teraz, w jakim błędzie stała. I bramka tego nie zmienia, on nadal jest obciążeniem dla drużyny przez brak wsparcia w rozegraniu - wykańcza właśnie takie odrobinę przypadkowe sytuacje (i BTW nie wiem, czy bez przecięcia piłki przez Piątka i tak by nie był gol).

  • Nie lubię! 12
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, BartuS napisał:

przeciez Mioduski powiedzial, ze na razie i tak nie wejda do LM, a za drugie miejsce nie trzeba zawodnikom placic premii :iksde: 

Spokojnie, po sezonie będzie przebudowa drużyny. Miks serbsko-chorwacko-portugalski zastąpi... jakiś tam zaciąg. Decyzje podejmie kit go wie kto :] 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...