Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Reaper napisał:

Ta liga jest tak żałosna. Nie oglądałem wczoraj meczów, tylko dzisiaj patrzę na livescore, a tam kluby, które walczą ZACIEKLE między sobą o mistrza, bo różnice są na granicy punkcików - Legia wpierdol, Lechia wpierdol, Piast remis :iksde: Żal dupę ściska. A teraz porównajmy do Premiership, gdzie sezon zakończył się różnicą 1 pkt, a Liverpool i Manchester City ile meczów z rzędu wygrali? Naście? To jest rywalizacja.

Patrzysz na to że złej perspektywy. Zobacz jaka nasz liga jest wyrównana ;)

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, me_who napisał:

Hola, hola, nigdzie nie napisałem "tylko". Po prostu moje wcześniejsze stwierdzenie, że na każdym meczu jest komplet było nieprawdziwe, więc sprostowałem :)

Tak tak, ja wiem :)

 

Chciałem tylko jeszcze wzmocnić Twoje wcześniejsze zdanie "To nie tak, że RB Lipsk jest bez kibiców,"

 

Nie tylko nie jest bez kibiców, ale ma całą furę. Co też o tyle nie dziwi, że Lipsk jest wielkości Poznania, a na wschodzie tak naprawdę nie ma innych drużyn.

 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze kompletnie sie rozminelismy w interpretacji tego co napisalem :) nie chodzi mi o to, ze Lipsk nie ma kibicow (analogicznie jak Piast w przykladzie jmk), ale chodzilo mi o wysmianie tej "jakosci" kibicow (vide przyklad jmk ;)).

 

Ja sam bardzo kibicuje projektowi RedBulla - sciagaja mlodych zawodnikow, czesto ogranych najpierw w klubach z "rodziny" - RB Salzburg oraz FC Liefering - czyli cos, co czesto ludzie probuja nasladowac w karierach FMowych. Do tego graja bardzo atrakcyjna pilke i juz nie moge sie doczekac Negelsmanna za sterami klubu z Lipska :) 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, wwosik napisał:

Nie tylko nie jest bez kibiców, ale ma całą furę. Co też o tyle nie dziwi, że Lipsk jest wielkości Poznania, a na wschodzie tak naprawdę nie ma innych drużyn.

No nie przesadzajmy. W samej Saksonii jest Dynamo Drezno, Chemnitzer FC może trochę podupadający, ale potrafił dawniej wypuścić dosko piłkarzy (Ballack). W Rudawach masz Erzgebirge Aue, na zachód od Lipska mocno kibicowsko Magdeburg czy nawet Halle. Na północ od nich jest bardzo popularna Hertha, a i Union staje się bardzo modnym klubem. Lipsk był faktycznie czarną dziurą na mapie, bo Loko czy Sachsen zanim upadło to się kopały w czoła po Oberligach, a Chemie to klub założony przez kibiców. A dodatkowo Lipsk miał ten bonus, że miał gotowy stadion zbudowany na MŚ 2006.

Odnośnik do komentarza

@me_who - wydaje mi się, iż @wwosik miał na myśli najwyższą klasę rozgrywkową (i to od dłuższego czasu). Były blok wschodni jest bardziej ubogi w drużyny mocniejsze, z jakimś dalszym planem działania. 

Zakładam, że do tego pił. Ale to już sam zainteresowany potwierdzić lub zaprzeczyć ;) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

No nie przesadzajmy. W samej Saksonii jest Dynamo Drezno, Chemnitzer FC może trochę podupadający, ale potrafił dawniej wypuścić dosko piłkarzy (Ballack). W Rudawach masz Erzgebirge Aue, na zachód od Lipska mocno kibicowsko Magdeburg czy nawet Halle. Na północ od nich jest bardzo popularna Hertha, a i Union staje się bardzo modnym klubem. Lipsk był faktycznie czarną dziurą na mapie, bo Loko czy Sachsen zanim upadło to się kopały w czoła po Oberligach, a Chemie to klub założony przez kibiców. A dodatkowo Lipsk miał ten bonus, że miał gotowy stadion zbudowany na MŚ 2006.

Jak słusznie pisze Makk, te kluby grają jednak niżej. Prawda że lokalne kluby w niskich ligach nadal są bardzo istotne i popularne w Niemczech. Ale mimo wszystko ta popularność spada gdy klub nie walczy o trofea. Walldorf Mannheim też był kiedys wysoko ale teraz ludzie kibicują np. Frankfurtowi.

 

Z podanych przez Ciebie klubów najbardziej znane jest Dynamo choć przede wszystkim z zadym. A Partyzant Leszno też miał dobrego pilkarza. myślę że Lipsk jest zaskakująco popularny jak na 'sztuczny' klub, ale też dlatego że grają fajnie w pilke.

Odnośnik do komentarza

Ale sędziowie wykiwali właśnie Gladbach - BVB strzeliło bramkę po podaniu zza linii końcowej, ale cudowne kamery VAR (z góry) nie pokazały ewidentnie, że Reus dośrodkował piłkę będącą poza boiskiem. 

 

Za to Eintracht przegrywa 1-0 z Bayernem i na ten moment nie zagrają nawet w Lidze Europy :(

Odnośnik do komentarza

Eintracht nie wygrał sześciu meczów w lidze z rzędu i awansowali do pucharów :keke: Za to Hoffenheim frajerstwo fest - prowadzili 2-0, by w drugiej połowie stracić cztery i przegrać 2-4. Ale ładna końcówka sezonu w Buli, sporo się dzieje. 

 

A, no i sztos meczyk w Krakowie, 4-4 Wisła z Miedzią. Leci Miedź i Sosnowiec, raczej nikt nie będzie za tym duetem tęsknił ;) 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...