Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, BartuS napisał:

Ja pierdole z ta Legia. Jak rok temu dziwilem sie uzytkownikowi @Pulek, jak mowil o braku mistrzostwa i oczyszczeniu klubu, tak teraz podzielam to zdanie. Szkoda tylko, ze Piast nie wygral tego meczu dzisiaj, przynajmniej moznaby bylo skonczyc ten sezon.

 

Bardzo dobrze, że nie wygrał. To byłaby katastrofa jakby dziś u nas świętowali. Piast...

Odnośnik do komentarza

W ogóle też takim fajnym smaczkiem tego meczu Leeds z Derby jest to, że Bielsa "wpadł" na szpiegowaniu właśnie Derby, gdzie jego ludzie poukrywani w krzakach obserwowali trening Baranów. Historia fajnie zatoczyła koło :) 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, BartuS napisał:

Ja pierdole z ta Legia. Jak rok temu dziwilem sie uzytkownikowi @Pulek, jak mowil o braku mistrzostwa i oczyszczeniu klubu, tak teraz podzielam to zdanie. Szkoda tylko, ze Piast nie wygral tego meczu dzisiaj, przynajmniej moznaby bylo skonczyc ten sezon.

Dzienkuje

Odnośnik do komentarza

Piast to drużyna jednego sezonu - tu nie widać żadnego pomysłu budowania, a jedynym spoiwem jest Fornalik. W drużynie grają prawie sami piłkarze, których nie chciano w innych klubach jak Jodłowiec, Hateley, Jagiełło, Mak, Papadopulos itp. Jest kilku bardzo dobrych piłkarzy jak Czerwiński odbudowany, Valencia, przebłyski Badii. Równie dobrze za rok mogą walczyć o utrzymanie. Tym bardziej jakby odszedł Fornalik. 

 

Owszem, mam ból, bo Piast wchodził z nami do Ekstraklasy i już drugi raz awans do Europy i mogą mieć mistrza :(  Tak naprawę klub reaktywowany w 97 roku dopiero, 9 sezonów w Ekstraklasie od założenia. Nie mówiąc już nic o ich kibicach ;) 

Odnośnik do komentarza

no ale co z tego? w tej chwili sa najmocniejsi w tej lidze i zapewne duza w tym rola Fornalika. nikt nie oczekuje od nich zdobywania mistrzostwa co roku, ale imo maja potencjal na zostanie druzyna walczaca o puchary.

 

a kluby bez kibicow coraz lepiej sie oglada, vide RB Lipsk :P 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, BartuS napisał:

a kluby bez kibicow coraz lepiej sie oglada, vide RB Lipsk :P 

To nie tak, że RB Lipsk jest bez kibiców, bo na stadionie jest regularnie komplet, a na wyjazdach pojawia się kilka (3-8) tysięcy kibiców RB.

Zerknałem na wiki i na 2016 liczbę zorganizowanych fanów (czyli ultras/supporters) oceniało się na 5000. Myślę, że na tę chwilę ta liczba wynosi bliżej 10k :-k

 

Edyta - dobra, przesadziłem z tym kompletem :-k Mają stadion ~42000, średnia na mecz jest niecałe 38500. Na 17 meczów domowych komplet był na 5.

Odnośnik do komentarza

Gliwice to spore miasto i naprawdę ostro inwestują w sport, mają też naprawdę ambitne plany, więc nie traktowałbym Piasta jako rozwiązanie jednoroczne. Owszem, za rok nie będą faworytem do tytułu, pewnie do LM też nie awansują, ale to mistrzostwo może przy mądrych działaczach zostać bardzo dobrze skonsumowane, bo ich środowisko ma duży potencjał wzrostu IMO.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

To nie tak, że RB Lipsk jest bez kibiców, bo na stadionie jest regularnie komplet, a na wyjazdach pojawia się kilka (3-8) tysięcy kibiców RB.

Zerknałem na wiki i na 2016 liczbę zorganizowanych fanów (czyli ultras/supporters) oceniało się na 5000. Myślę, że na tę chwilę ta liczba wynosi bliżej 10k :-k

 

Edyta - dobra, przesadziłem z tym kompletem :-k Mają stadion ~42000, średnia na mecz jest niecałe 38500. Na 17 meczów domowych komplet był na 5.

 

nie no, jasne, mi chodzilo bardziej o tych "prawdziwych" kibicow ;) wszedzie hejtowany klub bez tradycji itp :) 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, BartuS napisał:

no ale co z tego? w tej chwili sa najmocniejsi w tej lidze i zapewne duza w tym rola Fornalika. nikt nie oczekuje od nich zdobywania mistrzostwa co roku, ale imo maja potencjal na zostanie druzyna walczaca o puchary.

 

a kluby bez kibicow coraz lepiej sie oglada, vide RB Lipsk :P 

 

Nie chodzi o brak kibiców, a o ich, że tak powiem - jakość ;-) No i nie porównywałbym klubu walczącego w czubie Bundesligi z klubem z Ekstraklasy biorącym udział w wyścigu żółwi o mistrza, gdzie jednooki wśród ślepców został królem ;)

 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja na spokojnie podchodzę do tego, że mistrzostwo Piasta to taki wybryk co się zdarza, nawet w innych ligach, przytoczę choćby vide Leicester, Monaco- tak w ostatnich latach. W zeszłym roku gliwiczanie ledwo się utrzymali. Po tym sezonie drużyna może się posypać, kogoś sprzedadzą, swoje lata mają niektórzy. Trener zapewne zostanie. W kolejnym sezonie jak będzie? Oczywko, że tego nikt nie wie. Można tylko zakładać. A znając realia to będzie pikowanie w dół.

A kibice? W końcu jacyś przychodzą na stadion, więc jest dobrze. A że nie ma takich kulturnych wspaniałych, jak wczoraj w Białymstoku się zaprezentowali, to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ta liga jest tak żałosna. Nie oglądałem wczoraj meczów, tylko dzisiaj patrzę na livescore, a tam kluby, które walczą ZACIEKLE między sobą o mistrza, bo różnice są na granicy punkcików - Legia wpierdol, Lechia wpierdol, Piast remis :iksde: Żal dupę ściska. A teraz porównajmy do Premiership, gdzie sezon zakończył się różnicą 1 pkt, a Liverpool i Manchester City ile meczów z rzędu wygrali? Naście? To jest rywalizacja.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

To nie tak, że RB Lipsk jest bez kibiców, bo na stadionie jest regularnie komplet, a na wyjazdach pojawia się kilka (3-8) tysięcy kibiców RB.

Zerknałem na wiki i na 2016 liczbę zorganizowanych fanów (czyli ultras/supporters) oceniało się na 5000. Myślę, że na tę chwilę ta liczba wynosi bliżej 10k :-k

 

Edyta - dobra, przesadziłem z tym kompletem :-k Mają stadion ~42000, średnia na mecz jest niecałe 38500. Na 17 meczów domowych komplet był na 5.

Nie no, tylko 38,5 tys. kibiców średnio na meczu. To niewiele więcej niż naprawdę silnie kibicowsko Legia i Lech razem.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, wwosik napisał:

Nie no, tylko 38,5 tys. kibiców średnio na meczu. To niewiele więcej niż naprawdę silnie kibicowsko Legia i Lech razem.

Hola, hola, nigdzie nie napisałem "tylko". Po prostu moje wcześniejsze stwierdzenie, że na każdym meczu jest komplet było nieprawdziwe, więc sprostowałem :)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...