Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

ta, zaraz po kontrakcie mowiac, ze ma nadzieje ze Vuko wytrzyma do pazdziernika :iksde: 

 

ten czlowiek nie nadaje sie na prezesa. jego pierdolone ego i ambicja doprowadzila jedyny grajacy regularnie klub w pucharach do takiego stanu, ze az szkoda gadac...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kuab napisał:

Szokujace, jak majac taka przewage sportowa, finansowa, organizacyjna i sedziowska mozna nie zdobyc mistrzostwa Polski.

 

Z drugiej strony Piast w LM oznacza wpierdol od jakichs Maltanczykow czy Andorczykow, wiec nie jest lepiej :/ 

 

Przypominam o herosach luksemburskich gniotących Legię :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Szokujace, jak majac taka przewage sportowa, finansowa, organizacyjna i sedziowska mozna nie zdobyc mistrzostwa Polski.

 

Z drugiej strony Piast w LM oznacza wpierdol od jakichs Maltanczykow czy Andorczykow, wiec nie jest lepiej :/ 

Ta, bo Legia się nigdy nie skompromitowała w Europie xd

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

 

Przypominam o herosach luksemburskich gniotących Legię :)

 

ale to jest kolejny przyklad tego, co z Legii zrobil Mioduski :) dwa i pół roku temu 3-3 z Realem, teraz zespol, ktory gra jedna z najbrzydszych pilek w jednej z najgorszych lig w Europie... no ale czego oczekiwac po takich tuzach jak Jozak, Klafuric czy Vukovic :) 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy to prawda, że Chelsea chce po finale LE podziękować Sarriemu i klepnąć Lamparda. Bo jakby Derby udało się awansować do Premier League, to ja na miejscu Franka nie wiem co bym zrobił szczerze mówiąc :-k 

 

A co do polskiej ligi, to u mnie Team Piast. Wiadomo, że gówno ugrają w Europie, ale przynajmniej fajna historia plus łudzę się, że jak Legia nie obroni tytułu to może Mioduskiego ktoś wyedukuje, jak powinno zarządzać się klubem piłkarskim :-k 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak. Piast to piękny przykład walczącego underdoga. Mistrzostwo dla Legii oznaczałoby równanie do dołu i tylko podkreślało beznadziejność tej ligi.

 

Ale nie ma o czym gdybać, bo Piast jest mistrzem Polski. Jakby piłkarze Lecha wygrali w Gliwicach to kibole już w ogóle by ich pewnie rozszarpali :D 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co gadać. Przy całej mojej niechęci do Legii, gdyby ona była przekonującym potentatem, to wstydząc się tego napisałbym, że może jednak lepiej, by ona wzięła tego mistrza. Ponieważ jednak nie jest, to mogę stawiać wyłącznie na KRÓLEWSKI SZCZEP PIASTOWY.

(Poza tym, niektórym w Europie będzie się wydawać, że wpierdol dostają jakieś ogórki z Niemiec, a nie nasi)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kuab napisał:

Z drugiej strony Piast w LM oznacza wpierdol od jakichs Maltanczykow czy Andorczykow, wiec nie jest lepiej :/ 

Lepsze to niż dostać wpierdol od amatorów z Luksemburga. 

 

Tak piszecie że Lech się podłoży. Znając życie to Łukasz Pałka walnie dwa gole i zapewni mistrza ekipie z Warszawy. Panowie to jest Lech więc wszystko jest możliwe. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...