Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, lad napisał:

No ale już to tłumaczyłem nie raz. Ja nie jestem przeciwko Liverpoolowi, bo tak, albo z jakiejś nierozsądnej gimbusiarskiej nienawiści. Martwię się o przyszłość Evertonu, bo ten cień rzucany przez LFC będzie coraz większy i coraz ciężej będzie się spod niego wydostać.

 

Teoretycznie z historycznego punktu widzenia, im silniejszy był jeden klub, tym mocniejszy stawał się drugi, ale obawiam się że nie ma na to już miejsca we współczesnej piłce nożnej i dla Evertonu zdobywający trofea Liverpool byłby jak nowotwór.

Co Ty pierdolisz? Zobacz na Manchester. Jak w City się ogarneli, to Utd byli u szczytu swojej dominacji. Absolutnie NIC nie stoi na przeszkodzie, oprócz własnych słabości i uprzedzeń, żeby były 2 silne kluby w Liverpoolu.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Co Ty pierdolisz? Zobacz na Manchester. Jak w City się ogarneli, to Utd byli u szczytu swojej dominacji. Absolutnie NIC nie stoi na przeszkodzie, oprócz własnych słabości i uprzedzeń, żeby były 2 silne kluby w Liverpoolu.

No faktycznie nic, poza wuchtą pieniędzy z arabskiej ropy. Zresztą w dzisiejszych czasach taki takeover i ściąganie gwiazd jest nierealne ze względu na FFP.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...