Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lad napisał:

Kurwa, jaki ten Klopp to dziwak. Chyba kiepsko sobie radzi z presją, bo jak inaczej wytłumaczyć to że po końcowym gwizdku biegł do tunelu? :mellow: 

może trzymał dwójkę całą połowę?

 

btw, oglądam City na Sky i Gary Neville komentuje, w pewnym momencie pojawia się pasek z innymi wynikami live, a Gary takie "... United losing to Cardiff" :keke: o jak prychłem :kekeke:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:

Kurwa, jaki ten Klopp to dziwak. Chyba kiepsko sobie radzi z presją, bo jak inaczej wytłumaczyć to że po końcowym gwizdku biegł do tunelu? :mellow: 

 

On często biegnie do tunelu w przerwie :)

 

swoją drogą, bardzo niedobra jest ta Twoja niechęć do LFC. Przecież większość Twoich sportowych emocji związana jest z tym klubem, przynajmniej w lajfskorze :)

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

 

On często biegnie do tunelu w przerwie :)

 

swoją drogą, bardzo niedobra jest ta Twoja niechęć do LFC. Przecież większość Twoich sportowych emocji związana jest z tym klubem, przynajmniej w lajfskorze :)

No ale już to tłumaczyłem nie raz. Ja nie jestem przeciwko Liverpoolowi, bo tak, albo z jakiejś nierozsądnej gimbusiarskiej nienawiści. Martwię się o przyszłość Evertonu, bo ten cień rzucany przez LFC będzie coraz większy i coraz ciężej będzie się spod niego wydostać.

 

Teoretycznie z historycznego punktu widzenia, im silniejszy był jeden klub, tym mocniejszy stawał się drugi, ale obawiam się że nie ma na to już miejsca we współczesnej piłce nożnej i dla Evertonu zdobywający trofea Liverpool byłby jak nowotwór.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ederson ma slabiutką psychikę. Dzisiaj w bramce City mogłoby postawić Mateusza Lisa i by różnicy nie było widać. 

Przecież Brighton poza golem oddało jeden strzał na bramkę.

Cardiff 2-0 :laugh: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:

No ale już to tłumaczyłem nie raz. Ja nie jestem przeciwko Liverpoolowi, bo tak, albo z jakiejś nierozsądnej gimbusiarskiej nienawiści. Martwię się o przyszłość Evertonu, bo ten cień rzucany przez LFC będzie coraz większy i coraz ciężej będzie się spod niego wydostać.

 

Teoretycznie z historycznego punktu widzenia, im silniejszy był jeden klub, tym mocniejszy stawał się drugi, ale obawiam się że nie ma na to już miejsca we współczesnej piłce nożnej i dla Evertonu zdobywający trofea Liverpool byłby jak nowotwór.

 

Przecież macie bogatego właściciela, a stadion będzie w zupełnie innej części miasta :) Liverpool to nie Szczecin, by nie było miejsca dla dwóch klubów. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

 

Przecież macie bogatego właściciela, a stadion będzie w zupełnie innej części miasta :) Liverpool to nie Szczecin, by nie było miejsca dla dwóch klubów. 

Na dzisiejsze warunki to z Moshiriego żaden bogacz. Usmanow to byłby game changer, ale to już raczej się nie zdarzy.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...