Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw opinii kibiców FCB o Valverde. Dla mnie kolejny raz pokazał, że nie potrafi tej drużyny odpowiednio nastawić na presję wynikającą z pojedynku z drużyną, która będzie gonić wynik. Barcelona zachowywała się, jak dzieci we mgle. Może warto poszukać zmiany na stanowisku trenerskim, jeżeli Barcelona ma coś wygrać w Europie? Bo chyba sama dominacja w La Liga dla kibiców to za mało? :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KAGO napisał:

Jestem ciekaw opinii kibiców FCB o Valverde. Dla mnie kolejny raz pokazał, że nie potrafi tej drużyny odpowiednio nastawić na presję wynikającą z pojedynku z drużyną, która będzie gonić wynik. Barcelona zachowywała się, jak dzieci we mgle. Może warto poszukać zmiany na stanowisku trenerskim, jeżeli Barcelona ma coś wygrać w Europie? Bo chyba sama dominacja w La Liga dla kibiców to za mało? :-k 

Powinien dostać zakaz wykonywania zawodu.

  • Lubię! 3
  • Haha 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KAGO napisał:

Jestem ciekaw opinii kibiców FCB o Valverde. Dla mnie kolejny raz pokazał, że nie potrafi tej drużyny odpowiednio nastawić na presję wynikającą z pojedynku z drużyną, która będzie gonić wynik. Barcelona zachowywała się, jak dzieci we mgle. Może warto poszukać zmiany na stanowisku trenerskim, jeżeli Barcelona ma coś wygrać w Europie? Bo chyba sama dominacja w La Liga dla kibiców to za mało? :-k 

 

No to koleś, który jest zajebisty w taktyce, ale z chujowym man managementem. Typu 4:0 a on zamiast ogrywać rezerwowych cały czas wpuszcza ciągle tych samych.... No i motywacyjnie dno. Ale w ostatnich minutach to on sam siebie nie potrafił zmotywować....

Odnośnik do komentarza

Ten mecz byl kino wielkiej przygody, gdzie kilku chłopaczków pod wodza jakiegoś typa, którego uważają wszyscy za wariata, stawia się tym złym, nasterydowanym karłom, po czym - walcząc jak lwy - dostaje w dupsko, po czym, zamiast poddać się, atakują po raz drugi i jeb, zły nasterydowany karzeł płacze. DOBRO ZWYCIĘŻA.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Aaaa no i kurwa zdjęcie Vidala, który był najlepszy na placu w Barcelonie i trzymał zespół :rotfl: Kurwa to nie trener tylko V kolumna :keke: Coutinho to człowiek bez psychiki a co wystawmy go w półfinale z jego byłą drużyną :roll: Brak mi słów. 

Odnośnik do komentarza

Tak po prawdzie ten wynik z pierwszego meczu zamaskował „prawdę boiskowa”. Liverpool nie zasłużył na 0-3 w Barcelonie i ktoś w klubie powinien to ogarnąć, ze to był wynik nad miare. Ktoś powinien piłkarzom powiedzieć, ze mieli masę szczęścia i na Anfield to sie może nie powtórzyć. Oczywiście to nie zmienia faktu, ze jak masz 3-0 w pierwszym meczu, to twoim psim obowiązkiem jest awansować dalej. Dodatkowo zero wniosków z Romy z zeszłego roku, jedynym celem było strzelenie gola, a nie wygranie meczu.

i ten nieszczęsny mecz z Celtą w lidze, który imo wybił zespół z rytmu. Juve to samo odjebało przed Ajaxem. I co? No nikt w Barcelonie na to nie zwrócił uwagi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pierdolisz tam. Nic by to nie dało. Liverpool i to by odrobił. Nie można wychodzić na mecz jak na piknik w parku. Nie można przez cały mecz nie reagować na to co robi rywal. Nie można grać jednym wolnym tempem. Nie można grać z tak mikroskopijnym zaangażowaniem, gdzie rywal staje na czubku chuja by odrobić straty. Nie można mieć jednego planu na mecz pt. „Szczelimy gola i rywal umrze”. Nie można tak grać. I to kurwa drugi rok z rzędu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...