Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Feanor napisał:

 

No chyba nie jesteś poważny. Twoim zdaniem TO NIE BYŁ KARNY?

Daj spokój. Przecież Salah wyłożył się jakby dostał strzała w kostkę albo ktoś z trybun strzelił do niego z procy. 

 

Rece Morrisona (zapamiętam cię dobrze gnoju) pracowały pewnie zbyt intensywnie, ale Salah szukał tylko pretekstu - jak zreszta ma to w zwyczaju.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Daj spokój. Przecież Salah wyłożył się jakby dostał strzała w kostkę albo ktoś z trybun strzelił do niego z procy. 

 

Rece Morrisona (zapamiętam cię dobrze gnoju) pracowały pewnie zbyt intensywnie, ale Salah szukał tylko pretekstu - jak zreszta ma to w zwyczaju.

 

Protestowałeś przeciw karnemu, gdy Lovren na sekundę położył dłoń na ramieniu Calverta? A tutaj mieliśmy zapasy w stylu klasycznym (albo wolnym). 

 

Dajcie spokój :lol:

Odnośnik do komentarza

No przecież przyznałem wtedy, że to był bardzo miękki karny.

 

Aha i pd razu powiem, że za każdym razem tak samo żenuje mnie padolino Richarlisona, które uskutecznia w każdym meczu.

 

Niesamowite jest tylko jakie postacie przyciąga ten klub. Jak nie Suarez, to teraz kolejny oszust naciągacz. Magnetyzm.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

No przecież przyznałem wtedy, że to był bardzo miękki karny.

 

Aha i pd razu powiem, że za każdym razem żenuje mnie padolino Richarlisona, które uskutecznia w każdym meczu.

 

Dla mnie tam nie było żadnego nura. Chce biec do przodu, a Morrison zakłada mu jakiś chwyt zapaśniczy. Jak z Calvertem był miękki karny, to tutaj jest twardy. 

A Twoje ostatnie zdanie to już w ogóle rotfl. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

 

Dla mnie tam nie było żadnego nura. Chce biec do przodu, a Morrison zakłada mu jakiś chwyt zapaśniczy. Jak z Calvertem był miękki karny, to tutaj jest twardy. 

Za każdym razem ma taki sam teatralny pad. Dzisiaj nie było inaczej.

 

Ja bym karał każdego za takie zachowanie, nie tylko Salaha. Faul faulem, ale dla mnie to jest obrzydliwe naciąganie i oszustwo, które powinno być napiętnowane, a nie nagradzane rzutem karnym.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...