Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lad napisał:

No był spalony, tylko że ciężko powiedzieć że Silva brał udział w „attacking phase of play”. No ale chyba jakiekolwiek draśnięcie wystarczy.

ewidentnie zmienil lot pilki i chcial ja siegnac. Imo tu kontrowersji nie ma.

Za to z reka juz nie jestem taki pewien. No chyba, ze sa jakies wytyczbe, ze tak mozna dotykac.

Odnośnik do komentarza

Kto by nie wygrał LM w tym sezonie, to lubię wszystkich :D 

1 minutę temu, jasonx napisał:

ewidentnie zmienil lot pilki i chcial ja siegnac. Imo tu kontrowersji nie ma.

Za to z reka juz nie jestem taki pewien. No chyba, ze sa jakies wytyczbe, ze tak mozna dotykac.

 

Nie można. Każda ręka zawodnika atakującego to ręka. 

Odnośnik do komentarza

Z tą ręką to można jeszcze powiedzieć, że piłka potoczyła się po głowie Alderweirelda (było muśnięcie), a podobno takich rąk się nie gwiżdże jak ktoś chwilę wcześniej zmienił lot piłki. Zresztą chyba bardziej naturalnie tej ręki nie dało się ułożyć, cofała się, na dodatek nie wiem czy w ogóle wpłynęła na dalszy lot piłki, bo IMHO i tak by się tak samo od uda odbiła i wpadła.

 

Ale pewnie jakbym był na miejscu Scorpia, to też bym był rozżalony na tę sytuację.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Tak, w ogóle w większości krajów podobno wolne, u mnie w firmie puchy, a autobusy jeździły rozkładem świątecznym :-k 

 

Taka ta Polska katolicka, a robotać trzeba w WIELKI PIĄTEK.

No ja wiem, że w Niemczech (nie wiem czy we wszystkich landach, ale np. Bawarii motzno) to Wielki Piątek jest jednym z najważniejszych świąt i nikt by nie wpadł na pomysł grania w piłkę ;) A w UK połączyli wolne z miłym wyjściem na meczyk :]

3 minuty temu, BartuS napisał:

Nie no w UK dzisiaj bank holiday, nie widze nic dziwnego w tym ze grajo :P takze @me_who nie dzien powszedni, a dzien wolny :D 

No i to wszystko wyjaśnia :)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...