Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lad napisał:

Przecież streak Liverpoolu trwa dopiero od 4 meczów.

 

Ale to jest Liverpool. Z wielką wieżą ciśnień na głowie. Zauważ, że grał fenomenalnie do momentu, gdy zdobył tak wielką przewagę, że niektórzy zaczęli go koronować. Bez zdobycia mistrzostwa wcześniej ten klub jest niezdolny do wytrzymania takiego napięcia. Nie z The Kop naładowanym wspomnieniami na plecach. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Feanor napisał:

 

Ale to jest Liverpool. Z wielką wieżą ciśnień na głowie. Zauważ, że grał fenomenalnie do momentu, gdy zdobył tak wielką przewagę, że niektórzy zaczęli go koronować. Bez zdobycia mistrzostwa wcześniej ten klub jest niezdolny do wytrzymania takiego napięcia. Nie z The Kop naładowanym wspomnieniami na plecach. 

No błagam. Grają u siebie z Huddersfield i Wolves - jedynie ten drugi mecz ma potencjał na jakiś fakap, ale imo będzie do tej pory już po wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma sensu przysłowiowe pierdolenie o Chopinie ;) ja wiem, że sympatycy tego/tamtego klubu będą mówić, ze klub A ma już mistrzostwo, by zdjąć presję z klubu B, ale prawda jest taka, że ten sezon EPL ma tyle w sobie różnych wariantów, że tak naprawdę nie ma reguły, Fajnie, że w końcu Anglii pojawiła się realna rywalizacja zarówno o triumf w samej lidze, jak i o awans do Ligi Mistrzów i to jest git :) 

Odnośnik do komentarza

A w ogóle już rozmowy kibica Evertonu, który koronuje Liverpool tylko po to, żeby przy ewentualnym braku mistrzostwa móc ze zdwojoną siłą się cieszyć, z kibicem Liverpoolu, który nie nadal nie wierzy w możliwość zdobycia mistrzostwa, żeby nie rozbudzać w sobie zbyt wielkiej nadziei na wypadek fakapu na koniec sezonu, to jest już trochę cyrk :roll: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

A w ogóle już rozmowy kibica Evertonu, który koronuje Liverpool tylko po to, żeby przy ewentualnym braku mistrzostwa móc ze zdwojoną siłą się cieszyć, z kibicem Liverpoolu, który nie nadal nie wierzy w możliwość zdobycia mistrzostwa, żeby nie rozbudzać w sobie zbyt wielkiej nadziei na wypadek fakapu na koniec sezonu, to jest już trochę cyrk :roll: 

 

Ty tam w Edynburgu nigdy Scouserów nie zrozumiesz. I dosłownie i w przenośni. 

Odnośnik do komentarza

Józwa po meczu powiedział, że on i jego zespół wiedzą, że Liverpool skończył ligę z 97 punktami na koncie.

 

Jeżeli City się nigdzie nie potknie to będzie to najbardziej nierealny scenariusz w historii tej ligi. 

 

Nie wiem ile buki płacą za mistrzostwo Liverpoolu, ale jak jest to coś powyżej 2.00 to izi lokata.

 

I nie pisze tego z pozycji kibica Evertonu, tylko fana angielskiej ligi od 20 lat. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, lad napisał:

Józwa po meczu powiedział, że on i jego zespół wiedzą, że Liverpool skończył ligę z 97 punktami na koncie.

 

Jeżeli City się nigdzie nie potknie to będzie to najbardziej nierealny scenariusz w historii tej ligi. 

 

Nie wiem ile buki płacą za mistrzostwo Liverpoolu, ale jak jest to coś powyżej 2.00 to izi lokata.

 

I nie pisze tego z pozycji kibica Evertonu, tylko fana angielskiej ligi od 20 lat. 

 

Przecież to zwykła gadka motywacyjna.

 

Jedyny mecz, w którym City może się potknąć, to ten z Hotspur. I dużo tu zależy od Ligi Mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...