Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Luka Jović, wypożyczony w tym sezonie z Benfiki do Eintrachtu Frankfurt, strzela bramkę dla gości w meczu z... Benfiką. Podoba mi się to i fajnie, że w tej sytuacji nie było zapisu o tym, że zawodnik nie może grać ze swoim macierzystym klubem, przynajmniej są fajne emocje :) 

 

Napisałem to i chwilę potem jeden z największych wonderkidów portugalskiej piłki, Joao Felix, strzela swoją drugą bramkę i Benfica wychodzi na 2-1.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KAGO napisał:

Luka Jović, wypożyczony w tym sezonie z Benfiki do Eintrachtu Frankfurt, strzela bramkę dla gości w meczu z... Benfiką. Podoba mi się to i fajnie, że w tej sytuacji nie było zapisu o tym, że zawodnik nie może grać ze swoim macierzystym klubem, przynajmniej są fajne emocje :) 

Z tego co czytałem to gość jest wykupiony już za 6 mln €. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:

Z tego co czytałem to gość jest wykupiony już za 6 mln €. 

O proszę, to chyba jestem nie w temacie, bo jeszcze dzisiaj mignęła mi wypowiedź jego ojca chyba, że wiedzą o zainteresowaniu Barcelony, ale nie są zainteresowani (boją się, że Luka nie dostanie wystarczającej ilości minut), a ich celem jest zakwalifikowanie Eintrachtu do LM i pozostanie w tym klubie. Wg transfermarkt dalej jest na wypożyczeniu :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KAGO napisał:

O proszę, to chyba jestem nie w temacie, bo jeszcze dzisiaj mignęła mi wypowiedź jego ojca chyba, że wiedzą o zainteresowaniu Barcelony, ale nie są zainteresowani (boją się, że Luka nie dostanie wystarczającej ilości minut), a ich celem jest zakwalifikowanie Eintrachtu do LM i pozostanie w tym klubie. Wg transfermarkt dalej jest na wypożyczeniu :-k 

A ok. Źle przeczytałem, sorry, nie mam okularów ze sobą ;) ale:

Cytat

 

Gdy przychodził do Benfiki, przypięto mu łatkę wielkiego talentu. Jednak nie mógł odnaleźć się w Lizbonie i został zesłany nawet do rezerw. Eintracht wypożyczył go za 200 tysięcy euro i wykupi za 6 mln euro, choć teraz jest wart co najmniej dziesięć razy tyle. - Klasyczny przykład głupoty - pisze "Bild" o decyzji Benfiki. - To była moja wina. Byłem niedoświadczony - tłumaczył swoją nieudaną przygodę w Lizbonie Jović. I dodał, że obudził go Niko Kovac. Ale to u Huettera zaczął strzelać seriami. W tym sezonie strzelił już 24 gole (ma też siedem asyst), a aż pięć z nich strzelił w jednym meczu z Fortuną Dusseldorf (7:1).

Odkrywca talentu Jovicia Tomislav Milicević mówi "Bildowi", że Eintracht powinien dostać za niego 80 mln euro. O 21-latka walczą Real Madryt, Barcelona oraz Bayern Monachium. Milicević doradza Joviciowi, by już teraz zmienił klub, ale według "Frankfurter Rundschau" Serb jednak zostanie we Frankfurcie na jeszcze jeden sezon. Ale "Orły" muszą też myśleć o zatrzymaniu innych piłkarzy. - Dla mnie najważniejszy jest Sebastian Haller. Gole, asysty. Jest kompletny, ponadprzeciętny - mówi Fredi Bobić, dyrektor sportowy.

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65081,24638210,eintracht-frankfurt-ostatnia-nadzieja-niemcow-najwieksza-niespodzianka.html#s=BoxSportMT

 

Czyli fakt- jest wypożyczony, ale zostanie wykupiony. Tak wynika z tego, co czytałem. 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, wiele osób założyło sobie już finał Arsenal - Chelsea, ale patrząc na to, co w swojej kadrze ma Benfica, to może tam się jeszcze sporo ciekawego wydarzyć (bo jednak uważam, że Chelsea trzaśnie Slavię, mimo cały czas 0-0). Benfice trafiło się wielkie pokolenie młodych perełek i The Blues nie będą mieli z nimi łatwo. Zresztą, Arsenal, jak awansuje, to z Valencią - bo ich obstawiam jako półfinalistę - też będzie miało sporo męczarni :-k 

Odnośnik do komentarza

Daniel Wass w końcówce daje prowadzenie Valencii z Villarreal na wyjeździe. Więc na ten moment, logicznie patrząc, półfinały prezentują się Arsenal - Valencia i Benfica - Chelsea. Ciekawe, jak - i czy - się to zmieni w przyszłym tygodniu :-k  

 

Woo, Guedes druga bramka w meczu i Val;encia na wyjeździe prowadzi 3-1. Także, jak nie odwalą kaszany w rewanżu, to raczej nic złego się dla Nietoperzy tam nie wydarzy :-k 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, BartuS napisał:

Najsmutniejsze jest to, ze w pierwszym skladzie Slavii szesciu Czechow... a u nas co okienko zaciag szrotu :( 

Swoją drogą trochę to wymuszają przepisy w czeskiej lidze: na boisku może przebywać jednocześnie max 5 obcokrajowców.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...