Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jasonx napisał:

Po uj Milik na 3 minuty. Gumnego mogl wpuscic przy zamknietym wyniku.

Myślę, że chodzi o podbudowanie chłopa.

Teraz, beeres napisał:

Aż jutro zerknę na oceny tego Grosickiego. Bo jednak dwa dośrodkowania padły ze strony, na której on grał, ale to nie on asystował.

No właśnie dlatego gole padły z tej strony, bo nie on asystował :P

Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

Racja, ale część winy musi spaść na Grosickiego, który wybitnie dzisiaj przeszkadzał w graniu.

no dobra, ale Reca nie potrafił celnie podać na 5 metrów chyba ze trzy razy + wielokrotnie jak Grosicki szedł z piłką, to Reca mu wbiegał pod nogi.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Man_iac napisał:

Reca to chyba taki pupilek Brzęczka jak u Nawałki Mączyński. Bo poziom a faktycznie jeszcze daleki od reszty, pomimo asysty.

Bez przesady. Mączyński grał w kadrze bardzo dobrze i był potrzebny.

Lewandowski MoM. Nie za bramkę, ale za walkę i podania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zgoda co do Recy panowie, ale ja mu akurat kibicuję. Chłopak imho ma talent, może nam zapewnić jakąś opcję na lewej obronie, gdzie nigdy nie mieliśmy zawodnika na poziomie. Jest teraz w trudnej sytuacji, więc nie mam problemu z podbudowaniem go w takim meczu. Jakbyśmy przegrali, to na pewno Brzęczek powinien zebrać dużo negatywnych komentarzy za wystawienie nieogranego zawodnika, ale na udało się wygrać, może ten mecz i asysta pomoże Recy w odbudowaniu się mentalnie i da mu impuls do dalszej pracy, co zaowocuje miejscem w składzie Atalanty za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...