Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie ja myślę, że dzisiaj ta gra nie jest dobra. W pierwszej połowie znacznie więcej sytuacji po stronie Austrii, nasi tylko strzelali na wiwat. W drugiej też Austria miała już 3 "setki", a Polska tylko jedną - tę zmarnowaną przez Piątka + jedną dość przypadkową po tym stałym fragmencie. Wynik jest moim zdaniem dużo lepszy, niż gra.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

Tylko patrząc na Frankowskiego tęsknię za Kubą. Potyka się o piłkę.

Znaczy ja uwielbiam Kubę i dla mnie hejt na niego jest po prostu słaby. Ale Brzęczek był ciągle pod krytyką, że powołuje Kubę przez konotacje rodzinne, a tymczasem jednak selekcjoner radzi sobie bez Kuby i nie będzie tego debilnego hejtu ;) 

 

A już wiadomo, że Kuba nie wejdzie. Bronimy wyniku. 

Odnośnik do komentarza

Pięknie biało-czerwoni <3 Trudny mega mecz, bo Austria u siebie jest strasznie trudnym rywalem, a tymczasem pan Pio Pio Pio dał nam 3 punkty. Super start eliminacji i teraz powinno być tylko z górki. Nie był to piękny mecz, ale wygrywamy teoretycznie najtrudniejszy wyjazd w eliminacjach. Liczę, że z Łotwą będzie duet Piątek - Lewandowski, bo gramy u siebie z dużo słabszym rywalem i trzeba zaproponować bardziej ofensywny styl gry :) 

 

Jaram się mega! Nie wierzyłem w Brzęczka, dalej mi ciężko w niego uwierzyć, ale te trzy punkty mogą być kluczowe, zwłaszcza, że Austriacy u siebie są niepokonani od dłuższego czasu!! :clap:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KAGO napisał:

Ale w ogóle fajnie się słucha Wichniarka względem tego poprzedniego prymitywa :-k 

Troche za dużo kategorycznych ocen..ale i tak lepiej niż Hajto...pewnie Borek go tam i tak czasami hamował:)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

Hajto?

Tak jest. I nawet nie chodzi o jego komentowanie, co działalność Hajty w quizach Etoto, gdzie jawi się jako gościu bez najmniejszego dystansu do swojej osoby,  spina się do ludzi  o większej wiedzy od siebie. Fajnie, że ktoś tam (Borek?) w końcu walnął pięścią w stół i nie chciał męczyć się relacją z meczu z tym egomaniakiem ;) 

Odnośnik do komentarza

Brak Varu w eliminacjach, Wczoraj karny dla Austrii, dzisiaj karny dla Bułgarii na 1:1 za faul 2 metry przed polem karnym, Anglicy prowadzą 2:0 z tym, że pierwsza bramka po spalonym a druga po tym jak Sterling postanowił wpaśc sobie w dwóch obrońców :/ 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...