Skocz do zawartości

Czy wybierasz się na Zlot 2019? [25-28 lipca]  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście zaznaczyłem się na "Tak", z urlopem nie bedzie problemu, wiadomo kwestią będzie zdobycie odpowiednio tanio przelotu :), dlatego ostateczna decyzja w moim przypadku zapadnie pewnie dość późno ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas lutowych negocjacji skaptowalismy z kolegą @Perezna urząd skarbnika chyba najbardziej zaufana osobę w kwestiach finansowych, także myśle, ze w tym roku obędzie się bez dodatkowych wpłat :keke: 

A ja oczywiście deklaruję przyjazd :) 

co to za negocjacje bez mojego udziału?

jadę oczywiście

generalnie wydaje mi sie, że ten ośrodek co niby mieliśmy jechać to jakiś sredni standard i ta kobieta coś w zeszłym roku jednak przed rezerwacją miała wonty do zorganizowanej grupy?

w zeszłym roku było czysto, schludnie, jedynie gastro nieco kulała.

może czas na powrót do Gołuchowa?

jak już wybierzecie miejsce, to wpiszcie mnie na liście i podeslijcie mailem/smsem komu ile mam przelać, najlbiższe tygodnie nie rokują na częste wizyty na forumku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, klinsmann napisał:

w zeszłym roku było czysto, schludnie, jedynie gastro nieco kulała.

W zeszłym roku była lipa, bo był hotel

#TylkoDomki

Edyta: oczywiście w tych warunkach co nas zostawił FYM, to hotel był jak najbardziej ok, ale jeśli mamy cztery miesiące do zlotu, to #TylkoDomki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam resztę wakacji pod termin zlotu zaplanowaną ;) Przyjeżdżam samoczwart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie jak wwosik, także też całą bandą byśmy byli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli do wtorku nie pojawi się żadna lepsza, fajniejsza, tańsza, ciekawsza propozycja ośrodka niż ten obecny, to przedzwonię tam raz jeszcze i będę rozmawiał o szczegółach rezerwacji. 

Przypominam, że mówię o tym ośrodku: https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/ czyli Ośrodek Lipiny, który w tamtym roku mieliśmy odwiedzić, no ale się nie udało.

Jeśli macie jakieś pytania, które mógłbym zadać, to dawajcie znać.

Lodówki są, domki są, boisko do siatkówki jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tylko gastro nas interesuje jak wygląda :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś obiady można wykupić na miejscu (wg strony), 2 km od ośrodka pokazuje jakąś knajpę, no i 6,5 km dalej w Sompolnie są jakieś 2 pizzerie, restauracja i kebab ;) więc jest nadzieja w narodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pełni szczęścia brakuje tylko lokalnej wersji restauracji Prasłowianka

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro lokalizacja była wystarczająco dobra, że mieliście jechać rok temu, to na pewno jest i dobra na ten rok ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zajebany robotą ostatnio, ale jakbym miał się wybrać (a nie widzę problemu) i @Vami także ciśnie to ja trochę pogotuje jak to zorganizujemy i dacie mi jakąś hołot...użytkowników do pomocy :keke:

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem zajebany robotą ostatnio, ale jakbym miał się wybrać (a nie widzę problemu) i [mention=195]Vami[/mention] także ciśnie to ja trochę pogotuje jak to zorganizujemy i dacie mi jakąś hołot...użytkowników do pomocy :keke:
Brudi Ci pomoże;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem do ośrodka (https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/), no i cóż, niestety, ale Pani nie ma już wystarczającej ilości miejsc dla nas. Może nas przyjąć albo tydzień wcześniej, albo tydzień później.

Mam prośbę, żebyście poszukali innego miejsca na tegoroczny Zlot. Ja też oczywiście pokukam w necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oczywiście jadę, płace z góry od razu, mogę nawet dwukrotnie jak będzie trzeba ;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, enchanter napisał:

Ja oczywiście jadę, płace z góry od razu, mogę nawet dwukrotnie jak będzie trzeba ;) 

Na priv wysłałem Ci numer konta za 1 raz :keke: Drugi wpłać temu kto będzie zbierał ;) 

• Lubię! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świętne

coś takiego znalazłem, ale chyba dla nas odpada, bo raczej domki wieloosobowe, a mamy tu opcje rodzin, więc na wuj im piętrowy duży domek :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem do Ślesina, też już brak miejsc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie każdy odwiedza Marynię - dzwoniłem do Gołuchowa, również brak miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Skorzęcin? Był tam kiedyś jakiś zlot? 

Chociaz z miejscami pewnie może być już tam ciężko.

Pod wieczór siądę do kompa to poogarniam miejscówki.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Mierzynie opcja jedynie od piątku (5 domków czteroosobowych i 2 apartamenty pięcioosobowe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi