Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF


Czy wybierasz się na Zlot 2019? [25-28 lipca]  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też pasi, jedyna (mała) obawa, że może miejsc zabraknie, bo jak rozumiem 4 domki w tym jeden przejmą wosik i Ernie. W sumie zostaną 3 domki = 24 miejsca, więc teoretycznie patrząc po ankiecie to wstępnie chętnych 17 osób + kilka niezdecydowanych + też chyba nie wszyscy głosowali ( @SZk) lub ich nie ma na forumku ( @laki, Pucek się wybiera?), ale może akurat się pomieścimy :).

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na zeszłoroczny renesans zlotu, to faktycznie może być ciężko. Domki 8 osobowe niby, ale pokoje po 2 osoby. W zeszłym roku były pokoje 4-osobowe i daliśmy radę (nooooo, z różnym skutkiem, bo niektórzy np. się budzą rano i świętują znalezienie portfela w torbie, ale whatever) więc taki układ nie będzie problemem. Mnie martwi, że na wizytówce ośrodka są dwa działy Obozy 2019 i Kolonie 2019, żeby znowu nie było spinek jak w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną lista wygląda tak:

 

1. @Pulek

2. @schizzm

3. @Perez

4. @Misiek

5. @ajerkoniak

6. @Vami

7. @Meler

8. @szramek

9. @me_who

10. @laki

11. Pucek

12. @lad

13. @wojt3k

14. @klinsmann

15. @Brudinho

16. @kaderr

17. @Qcz

 

***

 

18-21. @Ernie Souchak z rodziną

22-25. @wwosik z rodziną 

 

Pytanie, co z tymi, którzy są w tej chwili niezdecydowani? Może coś się u Was zmieniło? @beeres? @jmk? @Counter@Reaper@krzysfiol? I co z tymi, którzy już kiedyś na Zlotach byli? @BartuS @enchanter ? @SZk (wtf? czemu Ty jeszcze nie wpisany na listę?)? @Hajd? @Sensei? @Guli? @Lucas07? @A. De Raph? @Hidalgoo

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:
7 minut temu, Pulek napisał:

A co, @Perez znowu musi mieć oczyszczone czakry? ;)

A na serio to z układu domków wynika, że tym razem ADR musiałby przyjechać bez familii :-k

Listę robiłem jakiś miesiąc temu, i zapomniałem go wyrzucić ;) 

 

No nie wiem, ale jeśli domki są 4 po 8 miejsc, to dwie rodziny zabierają jeden domek, a do naszej dyspozycji zostają 24 miejsca. Myślę, że powinniśmy do nich dobić jakoś.

 

Proponuję rezerwować i zamykać powoli temat szukania ośrodka, bo patrząc na czas (kwiecień), to już jest dość późno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...