Skocz do zawartości

XIX Zlot CMF


Czy wybierasz się na Zlot 2019? [25-28 lipca]  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podczas lutowych negocjacji skaptowalismy z kolegą @Perezna urząd skarbnika chyba najbardziej zaufana osobę w kwestiach finansowych, także myśle, ze w tym roku obędzie się bez dodatkowych wpłat :keke: 

A ja oczywiście deklaruję przyjazd :) 

co to za negocjacje bez mojego udziału?

 

 

jadę oczywiście

 

generalnie wydaje mi sie, że ten ośrodek co niby mieliśmy jechać to jakiś sredni standard i ta kobieta coś w zeszłym roku jednak przed rezerwacją miała wonty do zorganizowanej grupy?

 

 w zeszłym roku było czysto, schludnie, jedynie gastro nieco kulała.

 

może czas na powrót do Gołuchowa?

 

jak już wybierzecie miejsce, to wpiszcie mnie na liście i podeslijcie mailem/smsem komu ile mam przelać, najlbiższe tygodnie nie rokują na częste wizyty na forumku 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:

 w zeszłym roku było czysto, schludnie, jedynie gastro nieco kulała.

W zeszłym roku była lipa, bo był hotel

#TylkoDomki

 

Edyta: oczywiście w tych warunkach co nas zostawił FYM, to hotel był jak najbardziej ok, ale jeśli mamy cztery miesiące do zlotu, to #TylkoDomki ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli do wtorku nie pojawi się żadna lepsza, fajniejsza, tańsza, ciekawsza propozycja ośrodka niż ten obecny, to przedzwonię tam raz jeszcze i będę rozmawiał o szczegółach rezerwacji. 

 

Przypominam, że mówię o tym ośrodku: https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/ czyli Ośrodek Lipiny, który w tamtym roku mieliśmy odwiedzić, no ale się nie udało.

 

Jeśli macie jakieś pytania, które mógłbym zadać, to dawajcie znać.

 

Lodówki są, domki są, boisko do siatkówki jest.

Odnośnik do komentarza
Jestem zajebany robotą ostatnio, ale jakbym miał się wybrać (a nie widzę problemu) i [mention=195]Vami[/mention] także ciśnie to ja trochę pogotuje jak to zorganizujemy i dacie mi jakąś hołot...użytkowników do pomocy :keke:
Brudi Ci pomoże;)
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do ośrodka (https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/), no i cóż, niestety, ale Pani nie ma już wystarczającej ilości miejsc dla nas. Może nas przyjąć albo tydzień wcześniej, albo tydzień później.

 

Mam prośbę, żebyście poszukali innego miejsca na tegoroczny Zlot. Ja też oczywiście pokukam w necie.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...