Jump to content
Pulek

XIX Zlot CMF

Czy wybierasz się na Zlot 2019? [25-28 lipca]  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Termin 25-28 lipca 2019, lokalizacja środkowa Polska, koszt pewnie ok. 40-50 zł za noc, 3 noce.

Jeśli macie propozycje miejscówki, to możecie śmiało wrzucać.

• Like 5
  • I love it 1

Po co się już określać, skoro wiadomka, że można to zorganizować w 2 dni? :keke: 

• Like 2
  • Haha 2

22 minuty temu, T-m napisał:

Po co się już określać, skoro wiadomka, że można to zorganizować w 2 dni? :keke: 

Tym razem powołamy komitet finansowy, który będzie czuwał nad poprawnym przebiegiem organizacji zlotu :> nawet mam już kandydatów którzy mogliby go stworzyć!

Totalnie nie mam miejscówki, ale oferuję komfortową podróż eleganckim sedanem wprost ze środka Śląska :keke:

• Like 1

Teraz, krzysfiol napisał:

A może tam, gdzie w zeszłym roku się nie udało? :-k

Jak dla mnie spoko, jutro tam przedzwonię kontrolnie. Może jeszcze trzymają nasze 200 zeta zaliczki ;)

Jadę oczywiście.

• Like 1
  • I love it 1

Ja mam już termin zabukowany :) Złapalem bakcyla

• Like 3
  • Hurra! 2

Podczas lutowych negocjacji skaptowalismy z kolegą @Perezna urząd skarbnika chyba najbardziej zaufana osobę w kwestiach finansowych, także myśle, ze w tym roku obędzie się bez dodatkowych wpłat :keke: 

A ja oczywiście deklaruję przyjazd :) 

• Like 3
  • Hurra! 1

Postaram się być.

Co do miejscówki, to proponuje sprawdzony ośrodek w Ślesinie. Byliśmy i raczej większość osób miała pozytywne odczucia. Chyba, że nadal co roku ma być inna miejscówka, to faktycznie warto spróbować tam gdzie rok temu nie dojechaliśmy.

• Hurra! 1

Ok, przedzwoniłem do tego ośrodka, co to mieliśmy się w nim znaleźć rok temu: https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/

Tutaj dyskusja z tamtego roku odnośnie tej lokalizacji: http://forumcm.net/index.php?/topic/8598-xviii-zlot-cmf/page/3/

W terminie 25 - 28 lipca mają dostępne 4 domki 5 osobowe (cena za osobę za 1 nocleg to 36 PLN), jeden domek 4 osobowy (cena za osobę za 1 nocleg to 37,5 PLN) i 3 domki 2 osobowe (cena za osobę za 1 nocleg to 50 PLN). Czyli 30 miejsc noclegowych dostępnych dla nas, w tamtym roku było nas 36 (?) wraz z rodzinami.

Ogólnie w ośrodku są domki 4 osobowe, ale na tę chwilę wszystkie zarezerwowane na nasz termin przez jakąś grupę większą (20 osób), ale jeszcze nie potwierdzone, bo nie opłacone. Na razie jednak zarezerwowane.

Pani ogólnie skojarzyła naszą sytuację, pamiętała mnie (dzwoniłem do niej w tamtym roku, jak przeczytaliśmy na forumku "KURWA, TO SIĘ NIE DZEJE" by @FYM), no i w sumie wydawała się niezwykle pozytywnie nastawiona do naszych pieniędzy, znaczy yyy do nas. 

Zmieniły się jednak nieco zasady wpłat za rezerwację, i teraz od momentu zarezerwowania domków Pani oczekiwała będzie od nas pokrycia 50% kwoty od sumy całej rezerwacji. Ja z tym nie mam problemu, ale warto wziąć to pod uwagę.

• Like 2

42 minuty temu, laki napisał:

Postaram się być.

Rozumiem, że z Puckiem?

Ślesin to jaki zlot był? Który rok?

23 minuty temu, jmk napisał:

Ślesin to jaki zlot był? Który rok?

2016

XVI Zlot CeeManiaków - Półwiosek Stary 2016

Coś mi nie pasuje.

@jmk Jak spojrzysz na mapę, to wszystko Ci zacznie pasować. Formalnie może i to jest Półwiosek, ale generalnie to jest Ślesin i jeden z byłych ośrodków wczasowych podpadających pod tę miejscowość.

• Thanks 1

1 godzinę temu, Pulek napisał:

Rozumiem, że z Puckiem?

Prawdopodobnie tak. Chyba, że ojcowskie obowiązki mu nie pozwolą ;)

• Like 1

4 godziny temu, Pulek napisał:

Ok, przedzwoniłem do tego ośrodka, co to mieliśmy się w nim znaleźć rok temu: https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/

Tutaj dyskusja z tamtego roku odnośnie tej lokalizacji: http://forumcm.net/index.php?/topic/8598-xviii-zlot-cmf/page/3/

W terminie 25 - 28 lipca mają dostępne 4 domki 5 osobowe (cena za osobę za 1 nocleg to 36 PLN), jeden domek 4 osobowy (cena za osobę za 1 nocleg to 37,5 PLN) i 3 domki 2 osobowe (cena za osobę za 1 nocleg to 50 PLN). Czyli 30 miejsc noclegowych dostępnych dla nas, w tamtym roku było nas 36 (?) wraz z rodzinami.

Ogólnie w ośrodku są domki 4 osobowe, ale na tę chwilę wszystkie zarezerwowane na nasz termin przez jakąś grupę większą (20 osób), ale jeszcze nie potwierdzone, bo nie opłacone. Na razie jednak zarezerwowane.

Pani ogólnie skojarzyła naszą sytuację, pamiętała mnie (dzwoniłem do niej w tamtym roku, jak przeczytaliśmy na forumku "KURWA, TO SIĘ NIE DZEJE" by @FYM), no i w sumie wydawała się niezwykle pozytywnie nastawiona do naszych pieniędzy, znaczy yyy do nas. 

Zmieniły się jednak nieco zasady wpłat za rezerwację, i teraz od momentu zarezerwowania domków Pani oczekiwała będzie od nas pokrycia 50% kwoty od sumy całej rezerwacji. Ja z tym nie mam problemu, ale warto wziąć to pod uwagę.

Te 30 miejsc to nie za mało?

Po uczestnictwie w zeszłorocznym zlocie bardzo chętnie bym powtórzył spotkanie.

3 godziny temu, lad napisał:

Te 30 miejsc to nie za mało?

patrząc po ankiecie, no... nie wiem. to tylko propozycja miejscówki, więc spoko, można szukać dalej.